63-latka zaraża pozytywną energią i zachwyca urodą. Udowadnia, że masz tyle lat, na ile się czujesz

Każda z nas marzy o zachowaniu energii i wigoru przez długie lata. Poszukujemy także recepty na zachowanie świetnego wyglądu. Niektórzy mają swoje sposoby. Kiedy spojrzysz na Sheilę Kiss, nie uwierzysz, że ma 63 lata! Jaki jest jej sekret?

Co zrobić, żeby przez długie lata cieszyć się zdrowiem, energią i młodym wyglądem? 63-letnia Sheila Kiss ma na to swoje sposoby. Na swoim blogu i instagramowym profilu dzieli się radami, jak wyglądać i czuć się pięknie. Blogerka zaraża pozytywną energią, miłością do sportu i zdrowego stylu życia. 

Kim jest Sheila Kiss? 

Sheila Kiss jest byłą modelką i matką trojga dzieci. Pochodzi z Birmingham, ale kilka lat temu postanowiła przeprowadzić się na Bali. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Z ogromnym zaangażowaniem prowadzi swój profil na Instagramie, który obserwuje już ponad 70 tys. osób. 63-latka prowadzi także bloga, na którym dzieli się sekretami swojego świetnego wyglądu. 

 

Co jest sekretem młodego wyglądu Sheili Kiss? 

Jak sama często podkreśla, swój młody wygląd i piękną sylwetkę zawdzięcza zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej. W jednym z wpisów na swoim blogu zaznacza, że jej celem nigdy nie była szczupła sylwetka, ale zgrabny wygląd. Oto, co radzi czytelniczkom swojego bloga: 

1. Bądź konsekwentny w ćwiczeniach i jedzeniu.
2. Odrzuć wagę i skup się na wyglądzie ciała, a nie na wadze.
3. Nie licz kalorii, ani nawet nie myśl o słowie DIETA

Sheila Kiss zaznacza, że podstawą jej diety są warzywa i owoce, jednak nie zrezygnowała z jedzenia mięsa: 

Nie jestem wegetarianką, nie liczę kalorii i jem normalne wielkości porcji.

Ważnym elementem życia Brytyjki są ćwiczenia. Swój dzień zaczyna od jogi, a w ciągu dnia ćwiczy na siłowni. 

Robię 6 x 1-godzinne sesje jogi tygodniowo oraz 6 x 1-godzinne sesje zajęć grupowych m.in. spin i pump.
Pierwsza myśl, która przychodzi mi do głowy to to, że jeśli masz czas na media społecznościowe, to naprawdę masz czas na ćwiczenia. Chodzę na siłownię odkąd skończyłam 30 lat i zacząłem od zajęć aerobiku. Zasadniczo ćwiczę 6 dni w tygodniu na siłowni tutaj na Bali i po prostu to uwielbiam. Nie tylko pomaga w utrzymaniu sprawności fizycznej, ale jest także doskonałym miejscem do poznawania nowych przyjaciół, zwłaszcza po przeprowadzce z innego kraju, tak jak my.
 

Sprawdź też doskonałe kosmetyki do pielęgnacji twarzy! 

Sheila Kiss imponuje internautom! 

Profil 63-letniej Sheili Kiss to kopalnia motywacji dla tysięcy kobiet. Internauci często podkreślają, że chcieliby żyć i wyglądać tak, jak ona. Aktywność Sheili Kiss na Instagramie wiąże się także z mnóstwem zaproszeń na randki! Instagramerka zdradziła, że dostaje wiadomości z prośbą o spotkanie od dużo młodszych mężczyzn. Jej zdaniem, wiek to tylko liczba i chodzi o dbanie o swój wygląd. Odpowiednio dobrana dieta, aktywność fizyczna i dużo pozytywnego myślenia, to sekret jej młodości. 

 
Zobacz wideo Joga. 5 ćwiczeń, które pomogą walczyć ze stresem
Więcej o: