Ważyła ponad 100 kg. Jak udało jej się schudnąć? Wyeliminowała tylko dwa typy produktów

Jeszcze kilka lat temu Isabelle Audette ważyła ponad 100 kilogramów. Dzięki diecie udało jej się zrzucić niemal połowę masy ciała. Porównując jej obecne zdjęcia z tymi sprzed kilku lat trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

Isabelle Audette to 23-latka z Kanady, która ma za sobą spektakularną metamorfozę. Niedawno kobieta postanowiła podzielić się z innymi swoją historią odchudzania. Jej przypadek został opisany w mediach na całym świecie. Poza tym Kanadyjka stała się inspiracja dla wielu osób. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie ponad 347 tysięcy osób. 

Niezdrowe nawyki

Jak wspomina Isabelle, złe nawyki żywieniowe z okresu dzieciństwa spowodowały u niej nadwagę w bardzo młodym wieku. Od wczesnych lat uwielbiała tłuste i smażone potrawy. Bardzo ważnym elementem jej diety przez długi okres były fast foody oraz słodkie gazowane napoje.

 

W pewnym momencie dziewczyna nie wierzyła już, że uda się jej zrzucić nadprogramowe kilogramy. Otyłość rzutowała nie tylko na zdrowie, lecz także na formę psychiczną Isabelle. Jako nastolatka często musiała mierzyć się z niewybrednymi komentarzami rówieśników oraz krzywymi spojrzeniami. Od tego czasu jednak sporo się zmieniło. Porównując obecne zdjęcia Isabelle z tymi sprzed kilku lat trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Jak udało jej się osiągnąć taki efekt?

Zobacz wideo Rozenek zrezygnowała z mięsa i alkoholu. Jaki jest tego powód?

Zmiana stylu życia

W 2016 roku Isabelle wybrała się na wakacje. W trakcie wypoczynku na Majorce czuła się bardzo niekomfortowo wśród szczupłych plażowiczów. Jak wspomina, wstydziła się wówczas własnego ciała. Przez to postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Po powrocie do domu zaczęła interesować się dietami i zdrowym stylem życia.

Nowa dieta i ćwiczenia

Po wakacjach dziewczyna drastycznie zmieniła swoje nawyki. Na dobre wyeliminowała ze swojej diety fast foody oraz gazowane napoje. Zamiast tego zaczęła sięgać po wodę, warzywa, owoce oraz chude mięso. Poza tym zaczęła więcej się ruszać. Od kilku lat ćwiczy nawet pięć razy w tygodniu. Wcześniej przez lata unikała wszelkiej aktywności fizycznej.

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: