Elegancki salon w willi Beaty Kozidrak. Polska piosenkarka preferuje styl królewski

Na Instagramach gwiazd często możemy podejrzeć, jaki styl panuje w ich domach. Niedawno Beata Kozidrak pochwaliła się eleganckim wnętrzem, które zostało urządzone po królewsku. Gwiazda mieszka w 320-metrowej willi z ogrodem. Wystrój wywołuje ogromne wrażenie!

Obecnie najwięcej czasu spędzamy w domach. Wyjątkowy komfort mają Ci, którzy spędzają pandemię w dużych posiadłościach. Właścicielką jednej z nich jest polska piosenkarka, Beata Kozidrak. Na swoim Instagramie pochwaliła się luksusowym salonem. Gwiazda mieszka obecnie w ogromnej willi w Warszawie.

Zobacz wideo Beata Kozidrak przechytrzyła cenzurę jednym prostym trikiem [Popkultura odc. 39]

Królewski salon Beaty Kozidrak - wnętrze pełne luksusu

Wnętrze willi Beaty Kozidrak ma wiele akcentów w stylu królewskim. Zakup takiej posiadłości nie stanowił dla gwiazdy problemu, ponieważ już lata temu inwestowała w nieruchomości na Florydzie i RPA. W komfortowych warunkach, polska piosenkarka podjęła prace nad doskonaleniem autobiografii "Gorąca krew", która pojawi się na początku maja. Gwiazda poświęca czas na ostatni etap prac, nanosząc na tekst ostatnie poprawki. Skupia się także na dobieraniu archiwalnych fotografii. Z tego co możemy zobaczyć na Instagramie, najchętniej pracuje jej się w luksusowym salonie. To pomieszczenie ma łagodne, kremowe ściany i złote akcenty, zauważalne na każdym kroku. W całym domu można podziwiać piękne obrazy. Uwagę przykuwa także duży stół, którego otaczają krzesła z welurowym obiciem. Z podobnego materiału zostały wykonane duże i miękkie sofy. W willi przeważają brązy i beże. Tę kolorystykę ożywiają zielone kwiaty. Dom Beaty Kozidrak to inspirująca przestrzeń, w której można odpocząć. Ciekawymi akcentami są z pewnością kominek i piwniczka na wino. 

 
 

Beata Kozidrak - jedna z najbarwniejszych polskich piosenkarek

To prawdziwa artystyczna dusza, pasjonatka muzyki oraz wokalistka, która stroni od playbacku. Posiada czterooktawową skalę głosu. Ponadto osiąga rejestr gwizdkowy. Nie zaniedbuje swoich fanów. Podczas koncertów daje im niepowtarzalną energię. Koncertowała nie tylko w całej Polsce, ale także w Europie oraz za Atlantykiem. Jakie nagrody zdobyła Beata Kozidrak?

<<Reklama>> E-book "Beata. Gorąca krew" można zamówić w Publio.pl >>

 • 1986 – pierwsza nagroda za piosenkę „Diament i sól” na Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich w Karlsham
 • 1987 – Grand Prix Festiwalu Midnight Sun w Lahti za piosenkę „Hurry My Love”
 • 1994 – Złota Karolinka Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu za całokształt działalności estradowej oraz „twórczy wkład w rozwój polskiej kultury”
 • 1999 – dwie nagrody „Fryderyk”, jako najlepsza wokalistka roku oraz za najlepszą płytę pop (Beata)
 • 2001 – „Fryderyk” w kategorii „Wokalistka roku”
 • 2006 – „Złote Dzioby” Radio Wawa w kategorii „Płyta roku”
 • 2006 – własna gwiazda w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu
 • 2010 – honorowy tytuł Ambasadora Województwa Lubelskiego
 • 2015 – Bursztynowy Słowik Polsat SuperHit Festiwal za całokształt działalności artystycznej
 • 2017 – nominacja do statuetki Gwiazda Plejady w kategorii „Metamorfoza roku” podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady
 • 2019 – nagroda w kategorii „Ikona kultury” podczas gali tygodnika „Wprost” - ShEO Awards 2019
 • 2020 – kobieta roku według czasopisma „Glamour” 
Więcej o: