Z kim stworzysz szczęśliwy związek? Sprawdź, co na ten temat mówi horoskop miłosny 2021

W dobraniu drugiej połówki może pomóc astrologia. Istnienie szansy na miłość podpowie nam horoskop miłosny, dzięki którym dowiemy się które znaki tworzą szczęśliwe pary na długi czas. Sprawdź aktualne zestawienia na 2021 rok.

Spotykasz się z pewną osobą i liczysz na coś więcej? Szanse na udany związek może przewidzieć horoskop miłosny, który wskaże nam właściwą osobę oraz wyeliminuje tą, z jaką nie ma szansy na miłość. Jesteś ciekawa na kogo warto zwrócić uwagę? Przedstawiamy wieści z astrologicznego świata dotyczące związku. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Zodiakalne pary - ustal, którym znakiem zodiaku jesteś

Od tej kwestii warto zacząć, aby dowiedzieć się z kim mamy szansę na stworzenie szczęśliwego duetu.

 • Baran (21 marca -19 kwietnia)
 • Byk (20 kwietnia - 20 maja)
 • Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)
 • Rak (21 czerwca - 22 lipca)
 • Lew (23 lipca -22 sierpnia)
 • Panna (23 sierpnia -22 września)
 • Waga (23 września -22 października)
 • Skorpion (23 października - 21 listopada)
 • Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)
 • Koziorożec (22 grudnia -19 stycznia)
 • Wodnik (20 stycznia -18 lutego)
 • Ryby (19 lutego -20 marca)

Te znaki zodiaku stworzą razem szczęśliwe pary

Barany to osoby spontaniczne, szczere i otwarte na nowe działania. Wolą zdecydowanie dominować. To osoby waleczne, które łatwo nie odpuszczają. W miłości stronią od nudy i rutyny. Stworzą stabilny z wiązek z partnerami takimi jak: Lew, Strzelec, Wodnik i Bliźnięta.

Byki to jednostki uparte, które lubią postawić na swoim. Dużo czasu w swoim życiu poświęcają czynnościom zmysłowym. Są stałe w uczuciach, upodobaniach i poglądach. Mają ogromny temperament, który pozwala im sprostać wielu wymagań. Stworzą stabilny z wiązek z partnerami takimi jak: Panna, Rak, Ryby i Koziorożec.

Bliźnięta są ciekawe świata. Ich ironiczne poczucie humoru jest dominującą cechą. Pasja i inteligencja pomaga im w związku. Są w tej sferze bardzo kreatywni i zmysłowi. Stworzą stabilny z wiązek z partnerami takimi jak: Waga, Wodnik, Baran, Lew.

Raki bywają nieśmiałe i wycofane, ale nie przeszkadza im to w budowaniu trwałej relacji. Dzięki empatii i wrażliwości potrafią doskonale zrozumieć drugiego człowieka. Stworzą stabilny z wiązek z partnerami takimi jak: Ryby, Skorpion, Byk, Panna.

Lwy to osoby twardo stąpające po ziemi. Są pewne siebie i lubią być w centrum uwagi również w związku. Uwielbiają cieszyć się życiem. Stworzą stabilny z wiązek z partnerami takimi jak: Baran, Strzelec, Waga, Bliźnięta.

Panny to jednostki bardzo staranne i wnikliwe. Cechuje je wysoki poziom inteligencji emocjonalnej, dzięki której rozumieją partnera. Potrzebują do związku wybuchowego charakteru. Stworzą stabilny z wiązek z partnerami takimi jak: Byk, Koziorożec, Rak, Skorpion.

Waga jest ostoją równowagi i rozsądku. Balansu szuka w każdej relacji. Są to jednostki wyrafinowane, taktowne i uprzejme. Stworzą stabilny z wiązek z partnerami takimi jak: Wodnik, Bliźnięta, Lew, Strzelec.

Skorpiony uwielbiają intensywne uczucia. Angażują się w 100 procentach. Cechuje je mocna psychika i nutka tajemniczości. Stworzą stabilny z wiązek z partnerami takimi jak: Rak, Ryby, Panna, Koziorożec.

Strzelce kochają wolność. Szukają jej na każdej płaszczyźnie życia. Swym entuzjazmem potrafią zarazić każdego. Stworzą stabilny z wiązek z partnerami takimi jak: Baran, Lew, Waga, Wodnik.

Wytrwałość to cecha charakterystyczna Koziorożców. Wiedzą czego chcą. Tyczy się to także relacji - osoby spod tego znaku potrafią postawić granice. Stworzą stabilny z wiązek z partnerami takimi jak: Panna, Byk, Ryby, Skorpion.

Wodnik zawsze służy dobrą radą. Lubi być indywidualny i samowystarczalny. W związku Wodniki niosą pomoc i wyrozumiałość. Stworzą stabilny z wiązek z partnerami takimi jak: Bliźnięta, Waga, Strzelec, Baran.

Ryby to osoby bardzo ambitne i pracowite. Są gotowe do wielkich poświęceń. Często bywają nadwrażliwe i szukają kogoś, kto ostudzi emocje. Stworzą stabilny z wiązek z partnerami takimi jak: Rak, Skorpion, Byk, Koziorożec.

Więcej o: