Sennik: policja i kontrola- jak odczytać ukryte znaczenie?

Sennik: policja i kontrola. To sen, którego z całą pewnością nie czytamy dosłownie. Sen o zatrzymaniu nie oznacza kontroli drogowej w realnym świecie, jak zwykle chodzi o naszą podświadomość.

Sennik: rozmowa z policją- dlaczego ten motyw nawiedza nas we śnie? 

Osoba, która we śnie wzywa policję, nie powinna wdawać się w kłótnie z przyjaciółmi. Sen chce Cię ostrzec przed trudną sytuacją, której można uniknąć, wystarczy trochę taktu. Czasami lepiej ugryźć się w język niż później żałować. Przyjaciele często wspierają nas w trudnych okresach i nie powinno się ich surowo oceniać, to takie prywatne anioły o bardzo delikatnych skrzydłach. Według sennika rozmowa z policją ma nas ostrzec przed niepotrzebną krytyką. 

Sennik: goni mnie policja - co dalej? 

Sen o ucieczce przed policją symbolizuje chęć ucieczki przed odpowiedzialnością. Być może osoba, która śni o tym, że ucieka, czuje się przytłoczona przez życie. Uciekamy, bo nie chcemy dorosnąć lub problemy, które aktualnie nas dotyczą, stały się nie do przebrnięcia. W senniku hasło ''goni mnie policja'', można interpretować bardziej jako: uciekam przed życiem.

Policja kryminalna: sennik i znaczenie snu

Kontakt z policją kryminalną we śnie według sennika można bezpośrednio odnosić do aresztu, który z kolei oznacza, że musimy ocenić swoje życie tak, jak ono naprawdę wygląda. Być może sprawiliśmy przykrość najbliższym, którzy teraz zaczynają się od nas odcinać. Policja kryminalna we śnie ma nam uzmysłowić, że jeśli nie zmienimy swojego postępowania, to zostaniemy odcięci od kontaktów z osobami, na których nam zależy. 

Sennik: policja drogowa- co to znaczy? 

Kontakt z drogówką we śnie oznacza chęć osiągnięcia ładu w życiu, którego nam brakuje. We śnie obawiamy się też konsekwencji, które mogą na nas spaść za złe zachowanie. Czujemy podświadomie, że zostały przekroczone pewne reguły i od teraz nic już nie będzie takie samo. W senniku policja drogowa jest jak wyrzut sumienia, który nie daje nam spokoju. 

Sennik: policja po cywilnemu- jak interpretować ten sen? 

Ten symbol warto rozłożyć na czynniki pierwsze, jeśli we śnie pojawia się policjant po cywilnemu, można taką postać podciągnąć pod prywatnego detektywa. Policjant, który śni się osobie będącej w związku, zwraca uwagę na potencjalną niewierność partnera. Według sennika, gdy śni nam się policja po cywilnemu podświadomość, chce nam przekazać, że powinniśmy być ostrożni.  

Tajna policja: sennik. Czy jest się czego obawiać? 

Zdecydowanie ponownie warto przeanalizować nasze ostatnie zachowanie, czy dopuszczalne normy zostały przekroczone i sami wewnętrznie czujemy, że na tym gruncie może wyrosnąć dla nas okazały problem. Tajna policja według sennika ma nam uświadomić, że czas na zmiany i pracę nad sobą. 

Sennik: policja zatrzymuje we śnie- co z tego może wyniknąć? 

W postaci tego symbolu powraca poczucie winy, ze względu na nasze zachowanie. We śnie obawiamy się konsekwencji. Co w senniku oznacza, gdy policja zatrzymuje śpiącego? Sen ten wywołuje strach ze względu na to, że jesteśmy świadomi swoich złych uczynków.  

Sennik: policja i alkomat- dlaczego ten przedmiot pojawia się we śnie?

Alkomat we śnie odnosi się do czasu, którego potrzebujemy, żeby rozwiązać jakiś problem. Badanie alkomatem we śnie ostrzega też przed nadmierną skłonnością do używek. W senniku policja i alkomat odnoszą się bezpośrednio do naszych myśli. 

Zobacz też: Sennik: zęby. Co oznacza sen o zębach? Dlaczego tak źle się kojarzy i to już od starożytności?

Sennik: policja i straż- co się za tym kryje? 

W senniku policja i straż odnoszą się do ładu i porządku. W momencie, gdy śnimy o kontroli policji, najpewniej obawiamy się konsekwencji, które grożą za przekroczenie pewnych norm.

Sennik: policja i aresztowanie- co czeka nas w przyszłości? 

Aresztowanie przez policję w senniku ponownie oznacza, że obawiamy się konsekwencji. Policja i aresztowanie we śnie oznacza obawę, przed tym, co będzie. Czy spotkają nas konsekwencje za nasze zachowanie?

Zobacz też: Sennik: krew. Poznaj znaczenie snów

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi
Więcej o: