Sennik: uciekanie przed policją- sprawdź znaczenie snu

Sennik: uciekanie przed policją. Czy ten sen można odczytać dosłownie? A może to podświadomość daje nam znaki. Sprawdź, co oznacza sen, w którym spotykasz funkcjonariuszy.

Sennik: ucieczka przed policją- od czego uciekamy?

Ten, kto we śnie ucieka przed policją, tak naprawdę ucieka przed konsekwencjami swoich czynów. Obawiamy się, że zostaniemy ukarani za złe postępowanie i instynktownie chcemy się przed tym uchronić. Według sennika ucieczka przed policją ma nas skłonić do analizy tego, jak traktujemy innych i czy sami chcielibyśmy być tak traktowani. 

Sennik: łapie mnie policja- jak interpretować? 

Policja jest symbolem ładu i porządku, sennik pod hasłem ''łapie mnie policja'' wskazuje na fakt, że w prawdziwym życiu te normy zostały przekroczone i teraz trzeba będzie zmierzyć się z konsekwencjami. To, co nam może wydawać się nieistotne, kogoś mogło urazić. Zawsze należy się najpierw zastanowić, jak nasze postępowanie może zostać odebrane, podstawowa zasada brzmi: nie szkodzić. 

Sennik: goniąca policja- wiadomość od podświadomości 

W senniku goniąca policja to tak naprawdę goniące nas wyrzuty sumienia, które wskazują na fakt, że ktoś poczuł się urażony naszym zachowaniem lub słowami. Sen wskazuje na potrzebę wyrażenia skruchy i wypowiedzenia magicznego słowa przepraszam. W żadnym wypadku nie chodzi tutaj o łamanie rzeczywistego prawa, bardziej o normy społeczne i zasady rodzinne.

Sennik: szuka mnie policja- jak odczytać? 

Osoba, która we śnie jest poszukiwana przez policję, tak naprawdę chce z kimś szczerze porozmawiać, ale nie robi tego ze względu na brak zrozumienia po drugiej stronie. Sennik pod hasłem ''ukrywać się przed policją'' wskazuje na chęć ucieczki przed zobowiązaniami, które zaciągnęliśmy, a teraz nie jesteśmy w stanie się z nich wywiązać. Strach przed tym, że zawiedliśmy nadzieję i zaufanie może być paraliżujący. A co oznacza w senniku chować się przed policją? To ponowny dowód na to, że przerastają nas właśnie słabości i zamiast stawić czoła problemom, chowamy głowę w przysłowiowy piasek. 

Sennik: kajdanki i policja- jak odczytać ten symbol? 

Sen o kajdankach wskazuje na fizyczne i duchowe ograniczenia, które mogą wynikać z faktu, że śniący jest w trudnej relacji. Za sprawą partnera czujemy się osaczeni i zdominowani, bez możliwości ucieczki. W senniku kajdanki i policja tak naprawdę odnoszą się do relacji. 

Sennik: policja zatrzymuje na kontrolę - co oznacza? 

Ten sen ponownie odnosi się do wyrzutów sumienia związanych z sytuacją, która nas przerasta. Popełniliśmy błąd i teraz nie tylko obawiamy się konsekwencji, ale też nie wiemy jak się wytłumaczyć. Według sennika sen, gdzie policja zatrzymuje na kontrolę, ma nas przekonać do analizy postępowania. 

Sennik: policja i aresztowanie- podwójne znaczenie

Z jednej strony ten sen mówi o tym, że czeka nas wielkie szczęście. Z drugiej może wskazywać na własne ograniczenia, do których nie chcemy się przed sobą przyznać. W senniku policja i aresztowanie to oznaka wewnętrznej sprzeczności z tym, co na zewnątrz.

Zobacz też: Fryzjer - sennik. Co oznacza sen z fryzjerem w roli głównej?

Zobacz wideo Prasujesz pościel? Wypróbuj krochmal w sprayu
Więcej o: