Sennik: złodziej- dlaczego pojawia się we śnie?

Sennik: złodziej. To przewrotny sen, który zamiast strat materialnych oznacza dosłowne zyski i powodzenie w sprawach miłosnych, ale może też być oznaką trudnej relacji. Złodziej we śnie jest wyraźną zapowiedzią dużego zwrotu akcji w sferze uczuć oraz potrzeby zmian. Czy jesteś na to gotowa?

Sennik: złodziej w domu- diabeł tkwi w szczegółach 

Dokładna analiza tego snu zależy w dużej mierze od miejsca, w którym pojawia się złodziej. Według sennika złodziej w domu, na balkonie lub w mieszkaniu pozwala na podobną interpretację. Gdy śni nam się złodziej w domu, oznacza to, że jesteśmy uwikłani w układ, w którym ktoś nami manipuluje. 

Sennik: złodziej w sklepie- na co może wskazywać? 

Osoba, która we śnie widzi złodzieja w sklepie i paraliżuje ją strach, prawdopodobnie w realnym świecie ma duży problem z podejmowaniem decyzji. To utrudnia funkcjonowanie i sprawia, że inni nie liczą się z naszym zdaniem. Warto poćwiczyć tę zdolność w zwykłych codziennych sytuacjach. Według sennika złodziej w sklepie ma nas zachęcić do szybszej reakcji bez zbędnej analizy. 

Sennik: złodziej (być okradzionym)- co przez to rozumieć? 

Osobę, która we śnie zostanie okradziona przez złodzieja, według sennika czekają duże zyski. W przypadku, gdy jesteśmy świadkami kradzieży uda nam się odzyskać zgubę. Sen ma więc pozytywne znaczenie i nie trzeba przesadnie bać się o to, że coś zniknie nam z mieszkania. Złodziej we śnie tak, jak większość motywów posiada znaczenie odwrotne. Dodatkowa gotówka lub ekstra pieniądze na koncie przydadzą się każdemu.

Sennik: złodziej pieniędzy- co oznacza utrata konkretnej rzeczy? 

Wszystko zależy od tego, kto kradnie. Według sennika złodziej pieniędzy ostrzega przed stratami. Jeśli to my padamy ofiarą złodzieja, który pozbawia nas gotówki, los przestrzega nas przed podejmowaniem pochopnych decyzji. Co oznacza w senniku złodziej rowerów? Niestety to bardzo zły znak, oznacza zdradę osoby z najbliższego otoczenia. 

Sennik: złodziej torebki - czy jest się czego obawiać? 

Według sennika złodziej torebki lub sen, w którym złodziej ukradł portfel, wskazują na nasz wewnętrzny strach przed utratą pieniędzy. Być może Twoja aktualna sytuacja zawodowa jest niepewna i obawiasz się o przyszłość. Złodziej portfela może odnosić się też do gotówki, z którą nie wiemy, co mamy zrobić i bardzo obawiamy się kradzieży. 

Sennik: złodziej- schwytać go i co dalej? Znaczenie snu 

Ten sen zapowiada uznanie, które zyskamy wśród otoczenia. Według sennika schwytać złodzieja i zatrzymać go do przyjazdu policji wieszczy nam dobrą opinię i nagrodę za nasze uczynki. W senniku złapany złodziej to dobry znak, ale nie należy czytać go dosłownie. 

Sennik: cygan złodziej, egipski złodziej, murzyn złodziej- zakorzenione stereotypy 

Nasza podświadomość często przekazuje nam obrazy, które zostały przez lata utrwalone poprzez oddziaływanie stereotypu. Nawet jeśli w życiu realnym nie myślimy w tych kategoriach to zasłyszane określenia we snach mogą okazać się silniejsze, poniżej znaczenie: 

  • sennik: cygan złodziej to ostrzeżenie przed kimś nieuczciwym 
  • sennik: egipski złodziej zapowiedź zmiany w sferze uczuć 
  • sennik: murzyn złodziej- ostrzeżenie przed niepotrzebnym ryzykiem 

Sennik: złodziej w pracy- jeszcze więcej konkretów 

Osoba, która śni o tym, że ktoś ją posądza o to, że jest złodziejem w miejscu pracy, oznacza według sennika, że czeka ją praca nad sobą. Złodziej w pracy wskazuje na potrzebę samodoskonalenia.

Złodziej wchodzi do domu- co teraz? Jak interpretuje taki sen sennik? Włamywacz może zapowiadać problemy rodzinne. 

Zobacz też: Sennik: policjant. Jak interpretować sen, w którym pojawia się policjant?

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi
Więcej o: