Sennik: pocałunek w policzek. Jak odczytać ten sen?

Sennik pocałunek w policzek interpretuje jako pozytywny znak, który mówi o tym, że mamy wokół siebie życzliwych ludzi. Czy w tym niewinnym symbolu można doszukać się dodatkowych znaczeń? Sprawdźmy.

Sennik: otrzymać pocałunek w policzek- znaczenie ogólne 

Ten sen można interpretować w kontekście jednej osoby lub całej grupy. Sennik pod hasłem ''otrzymać pocałunek w policzek'' mówi o tym, że w naszym otoczeniu jest ktoś, kto bardzo chciałby się do nas zbliżyć. Z drugiej strony sen o takim właśnie pocałunku można odnieść do większej grupy osób, które są nam bardzo życzliwie i możemy się w ich towarzystwie czuć bardzo bezpiecznie. 

Co oznacza pocałunek w policzek we śnie i czy znaczenie zawsze jest pozytywne? 

Co jeszcze oznacza pocałunek w policzek we śnie? Oprócz znaczenia z miłym przesłaniem w senniku pocałunek w policzek może być też ostrzeżeniem przed zdradą, która w snach nigdy nie pojawia się w dosłownym znaczeniu. Typowy sen o zdradzie zazwyczaj oznacza dozgonną miłość, tymczasem niewinny sen o pocałunku w policzku może w naszym życiu dużo namieszać. 

Co oznacza pocałunek w policzek od dziewczyny, a co oznacza pocałunek w policzek od chłopaka? 

Czy płeć ma znaczenie? Zdecydowanie tak. Co oznacza pocałunek w policzek od dziewczyny? To bardzo dobry znak, który jest symbolem samoakceptacji i odnalezienia siebie w najlepszej dla nas wersji. To dobry symbol dla dobrego samopoczucia i pozytywny znak na przyszłość. Co oznacza pocałunek w policzek od chłopaka? Tutaj interpretacja jest już niestety raczej negatywna. Sen o pocałunku od chłopaka wskazuje na zdradę. 

Zobacz też: Sennik: zmarły. Co oznacza sen, w którym pojawia się osoba zmarła?

Pocałunek w policzek: ile razy- symbolika liczb 

Pomocna będzie tu wiedza na temat sennej numerologii. Tradycyjny polski pocałunek w policzek na trzy razy oznacza szczęście oraz spełnienie marzeń. A inny pocałunek w policzek? Ile razy? Na przykład podwójny. Dwójka we śnie jest nieoczywista z jednej strony pełna harmonia z drugiej ambiwalentny stosunek, jeśli ktoś we śnie serwuje nam podwójny pocałunek, to należy do tej osoby podejść raczej ostrożnie. Z życzliwością, ale też bez przesady. A co o pocałunku w policzek może powiedzieć nam liczba 1? To znak doskonałości i nowego początku, być może w Twoim życiu właśnie zaczyna się całkiem nowy rozdział, a wszystko to za sprawą osoby, która obdarza Cię pocałunkiem. 

Zobacz też: Sennik: kradzież. Co oznacza, gdy śni Ci się kradzież?

Co oznacza pocałunek w lewy policzek- czy ma to znaczenie? 

Lewa strona we śnie oznacza kobiecość i jednocześnie niszczycielską siłę. To także symbol matki natury. Co oznacza pocałunek w lewy policzek? Być może to znak, że warto zwrócić uwagę na kobiecą stronę i odpowiednio o nią zadbać? Czas tylko dla siebie, spacery na łonie natury? Sama wybierz.

Co oznacza pocałunek w prawy policzek- jak odczytać ten znak? 

Prawa strona we śnie odpowiada za energię, kreatywność oraz zapał do działania. Pocałunek we śnie może ma nam przypomnieć o odłożonych planach i marzeniach, które właśnie teraz mają idealny czas na realizację. Co oznacza pocałunek w prawy policzek, w najprostszym tłumaczeniu to idealny czas na to, aby w końcu postawić na siebie.  

Zobacz też: Fryzjer - sennik. Co oznacza sen z fryzjerem w roli głównej?

Zobacz wideo Prasujesz pościel? Wypróbuj krochmal w sprayu
Więcej o: