Sennik: namiętny pocałunek- czy ten sen ma znaczenie dosłowne?

Sennik namiętny: pocałunek. Analiza tego snu zależy od tego, kto jest autorem pocałunku. We śnie należy też odróżnić prawdę od marzenia, namiętny pocałunek zdecydowanie nie jest prosty w interpretacji. Spróbujmy.

Sennik: długi pocałunek- znaczenie ogólne 

Pocałunek można interpretować jako swojego rodzaju porozumienie. Według sennika długi pocałunek w usta z konkretną osobą świadczy o tym, że chcemy się pogodzić. Duże znaczenie ma także to, czy całuje nas kobieta, czy mężczyzna. Warto dodać, że długi pocałunek we śnie nie zawsze ma pozytywne znaczenie. Może odnosić się zarówno do przyjaźni jak i uczucia o podłożu miłosnym. Więcej na ten temat dowiesz się z dalszej części artykułu. 

Skraść pocałunek- sennik i jego interpretacja

 

Skradziony pocałunek we śnie zapowiada gorące uczucie w prawdziwym życiu. Być może będzie to tylko przelotna znajomość, a może miłość na całe życie. Według sennika skraść pocałunek we śnie to wyraźny znak, że śpiącego czeka ciekawa przygoda. Tylko od nas zależy, czy jesteśmy gotowi na prawdziwe trzęsienie ziemi w kwestiach uczuć. 

Co oznacza pocałunek w usta we śnie - co się za tym kryje? 

Wszystko zależy od tego, kto jest autorem pocałunku. W przypadku, gdy całuje nas osoba, z którą nie jesteśmy związani uczuciowo, taki pocałunek oznacza chęć pojednania. Pocałunek mężczyzny niestety zwiastuje zdradę. A co oznacza pocałunek w usta we śnie, gdy składa go kobieta? To mocne odwołanie do potrzeby samoakceptacji i znak, że to właśnie nad tą sferą powinniśmy popracować.  

Co oznacza pocałunek w usta na pożegnanie- jak rozumieć ten sen? 

Co oznacza pocałunek w usta na pożegnanie? To znak, że śpiący stawia przed sobą ambitne wyzwania. Dosłownie żegnasz się z tym co było otwierasz na nowe możliwości, snujesz plany. Czy jest to pozytywna przepowiednia? Zdecydowanie tak, całus na do widzenia świadczy o tym, że jesteśmy gotowi na nowy rozdział. Podświadomość dodaje nam w ten sposób odwagi. 

Zobacz też: Sennik: rzeka. Sprawdź, co oznacza ten motyw w snach

Co oznacza krótki pocałunek w usta na dzień dobry? 

To bardzo konkretny znak, że czekają Cię niezapowiedziani goście. Dalej zastanawiasz się, co oznacza krótki pocałunek w usta na dzień dobry? Tak naprawdę nie ma czasu na rozmyślanie, trzeba wziąć się w garść i na przykład ogarnąć mieszkanie oraz zadbać o smaczny poczęstunek. 

Delikatny pocałunek w usta- co się za nim kryje? 

To zawsze wyraźny znak, że śniący potrzebuje bliskości. Delikatny pocałunek w usta we śnie oznacza, że nie do końca jesteśmy gotowi na nowe uczucie, ale wyraźnie nam na tym zależy. 

Zobacz też: Sennik: zmarły. Co oznacza sen, w którym pojawia się osoba zmarła?

Zobacz wideo Prasujesz pościel? Wypróbuj krochmal w sprayu
Więcej o: