Horoskop tygodniowy 22 - 28 marca dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, czy los ci sprzyja

W tym tygodniu niektórych pochłonie praca, za to inni za wszelką cenę będą chcieli zerwać z nudą. Jakie niespodzianki cię czekają? Sprawdź horoskop tygodniowy!

Nowy tydzień, nowe wyzwania! Czy w tym tygodniu gwiazdy będą dla ciebie łaskawe? Sprawdź, co cię czeka.

Zobacz wideo Zaćmienie Słońca nad Chile. Widok, który zapiera dech w piersiach

Baran będzie nadrabiać zaległości w pracy

Wielkanocne porządki zrzucisz na barki innych, ale nie spodziewaj się, że będą z tego powodu zadowoleni. Jednak Barany nie będą się lenić - postanowią w tym czasie nadrobić zaległości w pracy. Samotne Barany jak zwykle będą flirtować, a niektóre poczują, że pora podjąć poważne decyzje, co do przyszłości pewnego romansu. 

Byk postanowi zerwać z nudą

W tym tygodniu znajdź trochę czasu dla siebie. Poczujesz potrzebę zerwania z nudą i poszukasz jakiegoś ciekawego hobby. Wenus przyniesie ci szczęście w pracy i w miłości. W weekend warto trochę się rozerwać. Nie zapomnij o rodzinie - liczą na twoją pomoc. 

Bliźniętom będzie ciężko zapanować nad emocjami 

Bliźnięta w tym tygodniu staną się bardzo wrażliwe - może nawet lekko przewrażliwione. Byle słowo czy gest będzie w stanie cię wzruszyć, albo bardzo oburzyć. Znajdź chwilę na relaks i odpoczynek. To pomoże zapanować nad emocjami. Pewne spory jednak trzeba wyjaśnić, ale zrób to delikatnie. Samotne Bliźnięta popatrzą życzliwie na kogoś, kto od dawna zabiega o ich względy.

Ślub. Zdjęcie ilustracyjne Te znaki zodiaku to najlepsi kandydaci na partnerów na całe życie

Rak zarazi innych pozytywną energią

W tym tygodniu rozkwitniesz, a swoją energią i optymizmem rozchmurzysz nawet największego ponuraka. Nie odkładaj ważnych spraw na później. Twój dom stanie się miejscem, gdzie wszyscy będą mogli cieszyć się wspaniałą atmosferą. W miłości dobra passa. Pewna niedostępna osoba nagle zwróci na ciebie uwagę. Dla samotnych Raków to może być szansa. Raki w związkach docenią osobę, którą mają przy sobie.

Lew postanowi trochę zadbać o siebie

Lwy w tym tygodniu niechętnie będą brały na siebie nowe obowiązki. Nie obiecuj szefowi zbyt wiele, a unikniesz niepotrzebnych kłopotów. To dobry czas na szkolenia, krótkie podróże i spotkania towarzyskie - przyniosą ci one więcej korzyści, niż ci się zdaje. W weekend zadbaj o siebie. Wenus pomoże ci w trudnych sprawach. Sprzyja także tajemniczym wiadomościom i ukrywanym randkom. 

Panna powinna trzy razy zastanowić się, zanim coś zrobi

Panny powinny uzbroić się w cierpliwość i dokładnie pomyśleć, zanim podejmą jakieś działania. Nie obawiaj się zakończyć znajomości, które zabierają ci zbyt dużo czasu i energii. Lepiej odciąć się od ludzi, którzy nie są ci życzliwi. Panny w związkach chętnie spędzą trochę czasu z drugą połówką. 

Waga może liczyć na sukcesy zawodowe

Uwierz w siebie i śmiało podejmuj się nowych zadań. Zainteresuj się tym, co daje szansę na awans lub podwyżkę. W tym tygodniu może ci się to opłacić. W miłości nadchodzą spokojne dni. Wagi w związkach będą dbać o wspólne wygody. Single przypomną sobie o kimś sprzed lat. Lepiej jednak zastanów się dobrze, czy warto odnowić tę znajomość. 

Skorpionowi sprzyja szczęście

Korzystaj z uroków życia, bo w tym tygodniu szczęście ci sprzyja. Będziesz mieć dużo wolnego czasu. Wpadniesz na odkrywcze pomysły, spotkasz ciekawych ludzi i nie będziesz się nudzić. Posłuchaj, co szepczą współpracownicy. W tych plotkach może być sporo prawdy. Rozejrzyj się, bo masz szansę poznać kogoś, dla kogo twoje serce zabije szybciej. 

Strzelec może liczyć na przypływ energii

Strzelce poczują przypływ sił. Energia będzie cię rozpierać, a w pracy wszystko będzie układać się po twojej myśli. Od piątku życie towarzyskie pochłonie cię bez reszty. W weekend możesz liczyć na jakąś miłosną niespodziankę. Samotne Strzelce mają szansę na intrygujące spotkanie.

Koziorożec będzie miał za dużo na głowie

Zbyt wiele zadań może cię trochę przytłoczyć, a to źle wpłynie na twoje samopoczucie. Pomyśl trochę o sobie i nie poświęcaj się aż tak bardzo. Nie daj się sprowokować do kłótni, bo okażesz się ofiarą czyjejś gry. Koniec tygodnia będzie okazją do odpoczynku. Najlepiej wybierz się na spacer, to świetny sposób na relaks. 

Wodnik powinien skończyć z nadmierną skromnością

Wodniki poważnie podejdą do swoich obowiązków i otrzymają za to nagrodę. Jowisz sprzyja zawodowym sukcesom. Odważnie przedstawiaj swoje zalety - masz ich sporo i nie musisz być aż tak skromny. Koniec tygodnia sprzyja zabawie. Przyjaciele namówią cię na zmianę wcześniej ułożonych planów. Ktoś, kto od dawna cię intrygował spojrzy na ciebie przychylnym okiem.

Horoskop. Wiosną nadchodzą zmiany. Horoskop na nadchodzący sezon. Sprawdź, co czeka Twój znak zodiaku wiosną 2021

Ryby powinny trzymać w tajemnicy swoje sekrety

Na początku tygodnia ryby będą pochłonięte obowiązkami zawodowymi. Nie ma jednak co narzekać, bo potem czekają cię towarzyskie spotkania. Nie zwierzaj się za bardzo ze swoich sekretów, bo ktoś może wykorzystać te wiadomości do swoich celów. Sprzyja ci też szczęście w miłości. Samotne Ryby odważą się rozpocząć nowy flirt. 

Więcej o: