54-letnia Salma Hayek zachwyca formą na zdjęciu z plaży. Fani rozpływają się nad jej figurą

Salma Hayek od jakiegoś czasu bardzo aktywnie udziela się na Instagramie. Obecnie jej profil obserwuje już ponad 17 milionów osób. Jedna z największych gwiazd kina opublikowała niedawno na swoim profilu zdjęcie z plaży, które zachwyciło jej fanów.

Jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, reżyserka, producentka filmowa. Stworzyła niezapomnianą kreację filmową wcielając się w rolę Fridy Khalo, meksykańskiej malarki, za którą to rolę Hayek została nominowana do Oscara. Aktorka we wrześniu ubiegłego roku skończyła 54 lata. Mimo upływu czasu nadal zachwyca piękną sylwetką i młodym wyglądem. 

Salma Hayek zachwyca formą

Od jakiegoś czasu aktorka bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje blisko 18 milionów osób. Niedawno jedna z największych gwiazd kina opublikowała na swoim profilu zdjęcie z plaży. Fani są zachwyceni zjawiskową figurą aktorki.

Zjawiskowa!
Wyglądasz wspaniale!
Królowa!

- piszą pod postem fani aktorki.

 

Salma Hayek - jak aktorka dba o urodę?

Salma Hayek we wrześniu ubiegłego roku skończyła 54 lata. Aktorka od lat zachwyca młodym i promiennym wyglądem. Jaki jest jej sekret? W kilku wywiadach gwiazda zdradziła swoje sposoby na promienny i młody wygląd. Aktorka stosuje różne diety oczyszczające. Poza tym uwielbia kosmetyki hand-made oraz aromaterapię. Wyraźnie zaznacza, że bardzo ważnym elementem jej pielęgnacji jest także wieczorny demakijaż.

Zobacz wideo Olejowe ocztszczanie twarzy - sposób Azjatek na piękną cerę

Co ciekawe, podobnie jak Jennifer Lopez, Salma Hayek konsekwentnie zaprzecza, że jej młody wygląd to zasługa zabiegów medycyny estetycznej. - Nigdy nie zrobiłam sobie czegoś, tylko dlatego, że promowano to jako "największy cud". Trzymam się z dala od agresywnych zabiegów. Nigdy nawet nie zrobiłam silnego peelingu czy mikrodermabrazji - powiedziała w rozmowie z "New Beauty".

 

Salma Hayek przyszła na świat 2 września 1966 roku w Coatzacoalcos w Meksyku jako córka śpiewaczki operowej Diany Jiménez Mediny i Samiego Hayek Domingueza. Jej międzynarodowa kariera rozpoczęła się w 1995 roku, gdy zagrała Carolinę w filmie "Desperado" obok Antonia Banderasa. O meksykańskiej aktorce zrobiło się głośno. Zagrała później w takich produkcjach jak:

  • "Ścigani" (1996),
  • "Od zmierzchu do świtu" (1996),
  • "Szaleństwa miłości" (1997),
  • "Klub 54" (1998),
  • "Oni" (1998),
  • "Dogma" (1999),
  • "Bardzo Dziki Zachód" (1999),
  • "Co za życie" (2000),
  • "Czas motyli" (2001),
  • "Hotel" (2001).

Może cię także zainteresować:

Więcej o: