Córka Izabelli Scorupco ma już 24 lata. Czym się zajmuje i jak wygląda? Jest piękna jak mama

Julia Scorupco ma już 24 lata. Studiowała na Uniwersytecie Berkeley w San Francisco na kierunku "Media". Od jakiegoś czasu bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 31 tysięcy osób.

Izabella Scorupco od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. To tam ułożyła sobie życie prywatne. W 2019 roku po raz trzeci wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest biznesmen - Karl Rosengren. Izabella Scorupco ma dwoje dzieci: syna Jacoba oraz córkę Julię.

Córka Izabelli Scorupco ma 24 lata

Julia jest córką Izabelli Scorupco oraz hokeisty Mariusza Czerkawskiego. W tym roku skończy 24 lata. Julia od jakiegoś czasu bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 31 tysięcy osób. 

 

Córka Izabelli Scorupco ma już 24 lata. Czym się zajmuje i jak wygląda?

Córka Izabelli Scorupco studiowała na Uniwersytecie Berkeley w San Francisco na kierunku "Media". Jest fanką sportu - w czasach liceum grała w profesjonalnej drużynie koszykówki. Poza tym od lat jest w poważnym związku. 24-latka często publikuje wspólne zdjęcia ze swoją mamą. - Najlepsza przyjaciółka do końca życia - napisała pod jednym z postów. 

Zobacz wideo Izabella Scorupco tańczy na własnym weselu:
 

Izabella Scorupco - kariera i życie prywatne

Izabella Scorupco urodziła się 4 czerwca 1970 roku w Białymstoku. Gdy miała osiem lat przeniosła się wraz z matką do Sztokholmu. Jako nastolatka została zauważona przez reżysera szwedzkiego, który zaangażował ją do roli w filmie "Nikt tak nie kocha jak my".

 

W kolejnych latach Scorupco pracowała jako fotomodelka oraz modelka. Była niezwykle popularna w Szwecji. Gościła na okładkach największych gazet. Największy przełom w jej karierze nastąpił w 1995 roku. Scorupco zagrała dziewczynę Agenta 007, Jamesa Bonda. Na planie "GoldenEye" partnerowała Rogerowi Moore. Z kolei cztery lata później zagrała w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana. Wcieliła się w postać Heleny Kurcewiczówny. Rola ta przyniosła jej ogromną popularność w naszym kraju.

Izabella Scorupco była przez dwa lata żoną Mariusza Czerkawskiego, z którym ma córkę Julię. Dziewczyna ma przyrodniego brata, Jacoba Reymonda, który jest synem Jeffreya Reymonda, drugiego męża Izabelli. W 2019 roku Izabella Scorupco stanęła trzeci raz na ślubnym kobiercu i poślubiła Karla Rosengrena.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: