Grzywka w stylu Brigitte Bardot nada szyku każdej kobiecie. Sprawdź, jak ją stylizować

Grzywka od lat króluje wśród najmodniejszych fryzur. Kobiety, które zdecydowały się na grzywkę, głowią się, jak ją stylizować, aby nie spędzić długich godzin przed lustrem. Najlepszym rozwiązaniem jest grzywka w stylu Brigitte Bardot! Sprawdź, jak wygląda.

Brigitte Bardot jest dla wielu ikoną stylu. Teraz ta francuska modelka o niezwykłej urodzie stała się inspiracją najnowszego trendu, który opanował media społecznościowe. Grzywka w stylu Brigitte Bardot nada szyku każdej kobiecie.

Zobacz wideo Jak zrobić loki przy pomocy prostownicy?

Grzywka to hit 2021 roku! Jak wygląda grzywka w stylu Brigitte Bardot? 

Fryzury z grzywką to niekwestionowany hit sezonu, więc jeśli od dawna myślisz o metamorfozie, to świetny moment, aby się na nią zdecydować. Niedawno pisaliśmy o tym, jakie grzywki w stylu lat 70. będą modne w tym sezonie. Więcej możecie o tym przeczytać w artykule: Które grzywki w stylu lat 70. będą królować w 2021 roku? Na jaką się zdecydować?

Tym razem przyszła pora na powrót do lat 50., których symbolem jest Brigitte Bardot. Aktorka szybko stała się symbolem seksapilu i jedną z największych gwiazd kina. Ostatnimi czasu świat przypomniał sobie o niej za sprawą charakterystycznej grzywki. Moda na grzywkę w stylu francuskiej aktorki opanowała internet. 

Curtain bangs, czyli grzywka a'la Brigitte Bardot, charakteryzuje się dłuższym, cieniowanym cięciem, sięga poniżej linię brwi. Będzie pasowała niemal każdej kobiecie, dlatego warto postawić właśnie na ten rodzaj grzywki. 

 

Jak stylizować grzywkę a'la Brigitte Bardot?

Curtain bangs nie jest trudna w stylizacji, więc będzie to idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie poświęcać dużo czasu na układanie włosów. Dobrze wycieniowana, lekka grzywka będzie praktycznie sama się układała. Jeśli chcesz nadać grzywce trochę objętości, wysusz ją używając okrągłej szczotki. 

 

Zobacz też: profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów w dobrych cenach!

Więcej o: