Czy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan planują powiększyć rodzinę? Znany piłkarz zabrał głos w sprawie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ubiegłym roku powitali na świecie ich pierwszego syna Henryka, który był jednym z najbardziej wyczekiwanych dzieci w polskim show biznesie. Rodzice dzielą się zdjęciami potomka w sieci od jego pierwszych chwil. Błyskawicznie zyskał serca internautów. Czy znana polska para planuje kolejne dziecko?

Małgorzata Rozenek uwielbia dzielić się z fanami swoim życiem prywatnym. Chętnie publikuje zdjęcia swoich dzieci, w tym najmłodszego z synów - Henia. Szybko zdobył on uznanie internautów, którzy z zaciekawieniem śledzą jego pierwsze kroki. Mąż celebrytki, Radosław Majdan ostatnio ustosunkował się w kwestii powiększenia rodziny

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o karierze prawniczej: To była odskocznia. Jaką była uczennicą?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - czy planują powiększyć rodzinę?

Jednym z pociążowych projektów polskiej prezenterki jest program "Rozenek cudnie chudnie", emitowany na TVN Style. Gwiazda próbuje zrzucić zbędne kilogramy na oczach kamer. Podpowiada kobietom po ciąży jak wrócić do dawnej formy, unikając efektu jo-jo. Stawia na mądre korzystanie z diet i pomoc specjalistów. Ten format rzuca nowe światło na szybki powrót do kondycji wielu celebrytek - ten proces u gwiazd wcale nie jest przyśpieszony. Widzowie mają okazję towarzyszyć Małgorzacie Rozenek w codziennych zmaganiach ze zrzucaniem wagi. Każdy odcinek przedstawia wiele porad, które przydadzą się kobiecie po ciąży. Nie brakuje w programie zaskakujących wyznań, w tym tych ze strony męża Małgorzaty Rozenek. Radosław Majdan nie wyklucza następnego potomka, co zaznaczył ze śmiechem tymi słowami:

Jeżeli Małgosia będzie miała się odchudzać po raz kolejny, to po kolejnej ciąży... Zobaczymy
 

Małgorzata Rozenek dzieli się przebiegiem wiosennych porządków, przy których asystował Henio

Ostatnio gwiazda zamieściła urocze nagranie, na którym widać jej najmłodszego syna, zafascynowanego lustrem. Sytuacja miała miejsce podczas wiosennego sprzątania garderoby. Gwiazda może liczyć na małego pomocnika. Materiał szybko zdobył uznanie obserwujących Małgorzaty Rozenek, którzy zasypali post lawiną pozytywnych komentarzy. Mały Henio bawił się doskonale. Video opublikował także dumny tata, Radosław Majdan. 

 

Modne ubrania na wiosnę 2021

Więcej o: