Ślub na oddziale zakaźnym. Nowożeńcy dziękują personelowi za uroczystość

Pandemia Covid-19 pokrzyżowała plany ślubne wielu osób. Okazuje się, że w tej niepewnej sytuacji niektóre pary decydują się na nietypowe rozwiązania. Na oddziale Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku odbył się niedawno ślub. Zdjęcie z wydarzenia wzruszyło wiele osób.

Pandemia zamroziła branżę ślubną w Polsce. Pary, których plany ślubne pokrzyżowała pandemia, często decydują się na nietypowe rozwiązania. Na oddziale Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku odbył się niedawno ślub. Uroczystość przebiegała z zachowaniem reżimu sanitarnego.

"Bez tych osób na pewno by się to nie udało"

Ze względu na ciężki stan pana młodego, nowożeńcom zależało na tym, by ślub odbył się jak najszybciej. - To jedyne zdjęcie z tego wyjątkowego wydarzenia. Para prosiła o pełną anonimowość, więc spełniamy tę prośbę, życząc jak najszybszego powrotu do zdrowia - dowiadujemy się z wpisu.

Nowożeńcy wysłali podziękowania dla placówki za możliwość pobrania się oraz za organizację uroczystości. - Przy okazji bardzo chcemy podziękować całemu personelowi za pomoc, bez tych osób na pewno by się to nie udało. Tak ważna dla nas chwila z jednej strony bardzo radosna, a z drugiej przykra, że w takich okolicznościach dzięki życzliwości wszystkich Państwa mogła się wydarzyć" - napisali w podziękowaniach. 

"Piękny gest ze strony personelu"

Post, który pojawił się na fanpejdżu Szpitali Pomorskich, wzruszył wiele osób. Pojawiły się pod nim liczne komentarze. Oto niektóre z nich:

Gratulacje! Dużo zdrowia! Piękny gest ze strony personelu.
Śliczne i zarazem wzruszające. Ukłon w stronę personelu medycznego i uściski dla państwa młodych.
U nas ostatnio na medycynie paliatywnej także odbył się ślub. W reżimie sanitarnym. Świadkami były pielęgniarki z oddziału. Bardzo wzruszające wydarzenie.
Zobacz wideo "Pacjenci niecovidovi często trafiają do szpitala, gdy jest za późno"
Więcej o: