Kasia Cichopek wyprzedaje swoje ubrania w szczytnym celu. "Są praktycznie nowe". Gdzie można je kupić?

Kasia Cichopek wraz z nadejściem wiosny postanowiła zrobić porządki w swojej garderobie i nadać drugie życie swoim ubraniom. Aktorka zdecydowała się bowiem wystawić je na sprzedaż, a zysk przeznaczyć na cel charytatywny. Gdzie zatem można upolować modowe perełki z szafy Katarzyny Cichopek?
Zobacz wideo Katarzyna Cichopek pokazała, jak wykonuje swój makijaż

Katarzyna Cichopek to jedna z popularniejszych polskich aktorek serialowych, której rozpoznawalność oraz sympatię widzów przyniosła m.in. dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Ku uciesze swoich fanów, Kasia Cichopek aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obecnie śledzi ją ponad 432 tysiące obserwatorów. Aktorka na swoim profilu dzieli się nie tylko różnymi zdjęciami czy nagraniami z życia zawodowego czy prywatnego, lecz także inspiruje fanki swoimi stylizacjami. Ostatnio, Katarzyna Cichopek postanowiła oczyścić nieco swoją garderobę, a ubraniom nadać drugie życie, wystawiając je na sprzedaż.

Beżowy trencz to must have na wiosnę 2021. Wybrały go Małgorzata Rozenek, Maffashion i Kasia Tusk. Wiemy, gdzie kupicie ten modny płaszcz (zdjęcie ilustracyjne) Beżowy trencz to must have na wiosnę 2021. Wybrały go Małgorzata Rozenek, Maffashion i Kasia Tusk. Wiemy, gdzie kupicie ten modny płaszcz

Kasia Cichopek wyprzedaje swoje ubrania. "Większość z nich miałam na sobie raz, może dwa"

Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim Instagramie obszerną relację, którą poinformowała swoje obserwatorki oraz swoich obserwatorów o tym, że zdecydowała się wyprzedać część swoich ubrań. Zysk z ich sprzedaży aktorka przeznaczy natomiast na szczytny cel. Fundusze wesprą leczenie Laury chorej na SMA.

Joanna Koroniewska Joanna Koroniewska zachwyca w modnej sukience z wyprzedaży. Kosztuje mniej niż 90 zł

-Znalazłam miejsce, gdzie mogę wystawić swoje rzeczy, żebyście mogły przyjść i sobie wybrać coś dla siebie i zobaczcie, ile tego jest. O tu, na Żoliborzu, na ulicy Słowackiego 12, wynajęłam swoją szafę i te wszystkie rzeczy a to jest tylko 1/100 tego, co mam, za chwilę znajdą się właśnie tu, więc od jutra możecie wpadać i robić zakupy (...). Wierzcie mi, że te ubrania są praktycznie nowe. Większość z nich miałam jeden raz, może dwa razy na sobie. Ceny starałam się dobrać takie optymalne. Pieniądze ze sprzedaży tych rzeczy przeznaczę na cel charytatywny. Chcę wesprzeć Laurę w walce z SMA - powiedziała Kasia Cichopek na InstaStories.

Zobacz także: Niebieskie bluzy w rozmiarze M!

Kasia Cichopek wyprzedaje swoje ubrania w szczytnym celuKasia Cichopek wyprzedaje swoje ubrania w szczytnym celu https://www.instagram.com/katarzynacichopek/ screen InstaStories

Więcej o: