63-latka zachwyca nienaganną figurą i młodym wyglądem. Jej zdjęcia robią furorę

Yazemeenah Rossi zachwyca niezwykłą urodą oraz nienaganną figurą. Patrząc na jej zdjęcia, trudno uwierzyć, że modelka niedawno skończyła 63 lata. Czemu zawdzięcza swój doskonały wygląd?

Niedawno informowaliśmy o 63-letniej Sheili Kiss, która zachwyca wspaniałą figurą i młodym wyglądem. Jej zdaniem o dobry wygląd możemy dbać niezależnie od naszego wieku. Dlatego też od dłuższego czasu Sheila stawia na zdrową dietę i ćwiczenia. Kocha fitness i aerobik, a w przeszłości podnosiła ciężary.

Takich inspirujących osób w mediach społecznościowych jest jednak znacznie więcej. Poznajcie Yazemeenah Rossi - modelkę, która od jakiegoś czasu aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. 63-latka jest ogromną inspiracją dla wielu osób. Obecnie jej profil na Instagramie ma już ponad 319 tysięcy obserwatorów.

Yazemeenah Rossi: jaki jest jej sposób na młody wygląd?

Kobieta zachwyca niezwykłą urodą, nienaganną figurą i bardzo młodym wyglądem. Patrząc na jej zdjęcia, trudno uwierzyć, że niedawno skończyła 63 lata. Jak wyznaje, nie miała żadnych operacji plastycznych. Czemu więc zawdzięcza młody wygląd? Modelka zdradza, że to przede wszystkim zasługa zdrowej diety oraz naturalnej pielęgnacji. - Raz w tygodniu szoruję skórę cukrem oraz oliwą z oliwek. Do pielęgnacji włosów używam oleju rzepakowego. Poza tym ograniczyłam spożywanie mięsa i ryb, codziennie jem awokado - zdradziła w jednym ze swoich wpisów na Instagramie. 

 
Zobacz wideo Olejowe oczyszczenie twarzy to sposób Azjatek na piękną cerę:

Kariera modelki

Karierę w modelingu większość osób zaczyna w wieku nastoletnim. Historia Yazemeenah jest jednak dosyć nietypowa. Kobieta została modelką dopiero jako trzydziestolatka. Yazemeenah od lat cieszy się ogromną popularnością - pojawia się na okładkach gazet, bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych. To najlepszy dowód na to, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. 

- Modeling jest zdominowany przez młode osoby. Jednak uważam, że jest w nim także miejsce dla osób takich, jak ja. Dojrzałe i zadbane kobiety także są piękne - napisała w jednym ze swoich postów na Instagramie.

 
 

 Może cię także zainteresować:

Więcej o: