Kolejny potomek w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wnuczka królowej Elżbiety II, Zara Phillips urodziła trzecie dziecko

Już cały świat wie o szczęśliwej nowinie dla brytyjskiej rodziny królewskiej - Zara Phillips urodziła. Wnuczka królowej Elżbiety II powitała na świecie trzecie dziecko. Do tej pory wspólnie z Mikem Tindallem wychowywali dwie córki: Mię i Lenę. O kolejnej ciąży para poinformowała w podcaście "The Good, The Bad & The Rugby". Jakiej płci jest trzecia pociecha znanej pary?

Mimo złego stanu zdrowotnego księcia Filipa, królowa Elżbieta II ma ogromny powód do radości, gdyż jej wnuczka Zara Phillips urodziła trzecie dziecko. Ku zaskoczeniu wielu internautów, poród nie miał miejsca w prywatnej klinice, a w warunkach domowych. W okolicy była położna, która służyła pomocą Zarze Phillips. 

Zobacz wideo Królowa Elżbieta II opublikowała swojego pierwszego posta na Instagramie

Trzecie dziecko Zary Phillips i Mike'a Tindalla 

Trzecie dziecko pojawiło się na świecie szybciej, niż wszyscy się tego spodziewali. Zara doznała skurczów poprzedniej nocy, więc znana para zorganizowała opiekę nad córkami. Nie zdążyli jednak dotrzeć do szpitala. Poród w domowych warunkach przebiegł pomyślnie. 39-letnia potomkini brytyjskiej rodziny królewskiej powitała na świecie syna. Urodził się w ostatnią niedzielę, 21 marca. W chwili przyjścia na świat dziecko ważyło nieco ponad 8 funtów. Spełniło się marzenie jej męża, który bardzo chciał mieć syna. Mały chłopiec nazywa się Lucas Philip. To ogromne szczęście dla Zary Phillips, która ma za sobą ciężkie przeżycia, w tym poronienia. Cała rodzina królewska z radością powitała nowego członka rodziny. Mike Tindall przeniósł malucha prosto do salonu, aby w radosnej atmosferze oglądać z nim sport

 

Najpiękniejsza babcia na świecie 63-latka zachwyca nienaganną figurą i młodym wyglądem. Jej zdjęcia robią furorę

Zara Phillips - kim jest córka Marka Phillipsa i księżniczki Anny?

Zara Phillips to wicemistrzyni olimpijska i mistrzyni świata w jeździectwie oraz fizjoterapeutka. Uprawiała jeździectwo od 3. roku życia. Uznano ją za najlepszego sportowca brytyjskiego w 2006 roku. Zamiłowanie do tej dziedziny zaszczepili w niej rodzice, którzy również mogą pochwalić się wspaniałymi wynikami. Udziela się charytatywnie, biorąc udział w wydarzeniach sportowych, z których środki przeznaczane są potrzebującym. Zawarła religijny związek małżeński w 2011 z Mikem Tindallem. Ceremonia odbyła się w Edynburgu. Była to pierwsza od 20 lat uroczystość ślubna osoby pochodzącej z rodziny królewskiej w Szkocji. W 2014 roku para powitała pierwszą córkę Mię, a cztery lata później przyszła na świat Lena. 

Wielkanoc 2021 Wielkanoc 2021 - kiedy wypada? Czy będą obowiązywały obostrzenia podczas świąt?

Więcej o: