Irina Shayk pokazała odważne zdjęcie sprzed 15 lat. "Zawsze wyglądałaś zabójczo"

Irina Shayk opublikowała niedawno na swoim profilu na Instagramie odważne zdjęcie sprzed 15 lat. W okresie, gdy zostało wykonane, była dwudziestolatką. - Zawsze wyglądałaś zabójczo - piszą pod zdjęciem zachwyceni fani modelki.

Irina Shayk to światowej sławy modelka. Ma na swoim koncie liczne współprace największymi domami mody na świecie. Brała udział w pokazach m.in. Miu Miu, Bottega Veneta, Givenchy, Marc Jacobs, Moschino i Versace. 

Zobacz wideo Sara Boruc na pokazie Diora:

Irina Shayk pokazała odważne zdjęcie sprzed 15 lat. Fani: Zachwycająca

Modelka opublikowała niedawno na swoim profilu na Instagramie odważne zdjęcie sprzed 15 lat. W okresie, gdy zostało wykonane, była dwudziestolatką. Fani Iriny byli zachwyceni zdjęciem. Pod postem modelki pojawiły się liczne komentarze. 

Zawsze wyglądałaś zabójczo!
Zachwycająca!
Nic się nie zmieniłaś!
 

Irina Shayk - kariera

Irina Shayk przyszła na świat w styczniu 1986 roku w byłym Związku Radzieckim. W dzieciństwie uczyła się gry na pianinie oraz śpiewała w lokalnym chórze. Co ciekawe, początkowo nie planowała kariery w modelingu.

Irina rozpoczęła studia na kierunku marketingu, ale wkrótce je porzuciła i skończyła szkołę kosmetyczną. W czasie pracy w jednym z salonów piękności została zauważona przez jedną ze swoich klientek, która pracowała w rosyjskiej agencji modelek. Za jej pomocą Irina rozpoczęła występy w konkursach piękności. Została między innymi "Miss Czelabińska" w 2004 roku. 

Niedługo po tym rozpoczęła się jej kariera w modelingu. Shayk udało się między innymi zdobyć kontrakt z firmą Intimissimi. Zainteresowały się nią także firmy Guess oraz Victoria's Secret. W 2009 początkująca modelka wyjechała do Paryża. Podpisała kontakt z agencją modelek IMG. Dzięki temu jej kariera zaczęła rozwijać się  w błyskawicznym tempie. W kolejnych latach brała udział w pokazach m.in. Miu Miu, Bottega Veneta, Givenchy, Marc Jacobs, Moschino i Versace. Modelka przez lata była związana z piłkarzem Christiano Ronaldo. Od 2015 do 2019 jej partnerem był aktor Bradley Cooper. Para rozstała się, ale ma razem córkę.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: