"Niewiarygodne, a jednak prawdziwe". Historia TikTokerki, która spotkała swoją "bliźniaczkę", robi furorę w sieci

Amy Harriet to TikTokerka, która wzięła ostatnio udział w popularnym wyzwaniu o nazwie "niewiarygodne, a jednak prawdziwe". Dziewczyna przybliżyła swoją historię, jak przez przypadek spotkała swoją "bliźniaczkę". Historia stała się viralem i robi furorę w sieci.
Zobacz wideo Gwiazdy, które oszalały na punkcie TikToka

Tiktokerka Amy Harriet postanowiła podzielić się na swoim profilu niezwykłą historią z jej życia. Jakiś czas temu, mieszkająca w Wielkiej Brytanii dziewczyna, wzięła udział w internetowym wyzwaniu, które nazwane zostało "niewiarygodne, a jednak prawdziwe". Trzeba przyznać, że jej historia rzeczywiście jest nietypowa. Nic więc dziwnego, że stała się viralem i zrobiła prawdziwą furorę w sieci.

Uprawiali seks codziennie przez cały rok. Efekty tego eksperymentu zaskoczyły małżonkówUprawiali seks codziennie przez cały rok. Efekty tego eksperymentu zaskoczyły małżonków

Niezwykła historia TikTokerki, która spotkała swoją niespokrewnioną "bliźniaczkę", robi furorę w sieci

Amy Harriet opowiedziała na TikToku o tym, jak przez zupełny przypadek została zakwaterowana w akademiku z dziewczyną, która wyglądała niemal identycznie jak ona. - Wyobraźcie sobie, jaka była nasza reakcja, w momencie gdy wprowadziłyśmy się do wspólnego pokoju i zobaczyłyśmy się po raz pierwszy w życiu - powiedziała Amy na nagraniu opublikowanym na TikToku.

Pierwsze transpłciowe bliźniaczki na świecie. 'Bóg stworzył dusze, a nie ciała'Pierwsze transpłciowe bliźniaczki na świecie. "Bóg stworzył dusze, a nie ciała"

Na filmiku, który możecie zobaczyć TUTAJ, a także zdjęciu udostępnionym na Instagramie, doskonale widać ich ogromne podobieństwo. Obie dziewczyny mają kręcone blond włosy oraz niebieskie oczy, bardzo zbliżone rysy twarzy, a także niemal identyczny wzrost. To jednak nie koniec zaskakujących informacji. Okazało się bowiem, że dziewczyny obchodzą urodziny dzień po sobie. Dziewczyny nie są jednak ze sobą w żaden sposób spokrewnione. Internautki oraz internauci są zdumieni historią oraz niebywałym podobieństwem dziewczyn. Nic więc dziwnego, że filmik stał się w Internecie tak popularny, na TikToku osiągnął już ponad półtora miliona wyświetleń. 

 
Więcej o: