Te znaki zodiaku mają największe powodzenie. Która cecha charakteru odpowiada za twoją atrakcyjność?

Znaki zodiaku charakteryzuje indywidualny dla każdego z nich zespół cech. Osoby zajmujące się horoskopami na co dzień, potrafią niemal w sekundę wskazać te, które określają nas najbardziej. Niektóre odpowiadają za powodzenie u drugiej połówki. Które z nich są najbardziej seksowne i kto ma największe powodzenie?

Znaki zodiaku różnią się charakterem, ale mają też wiele cech wspólnych. Bywa, że mimo wielu różnic, zupełnie odmienne od siebie znaki zodiaku tworzą szczęśliwe i trwałe relacje. Są jednak cechy mocniejsze i słabsze, które bez wątpienia pomagają zwabić do siebie potencjalnych partnerów. Jakie cechy pomagają w życiu uczuciowym, a jakie odpychają? Sprawdź, który znak zodiaku jest najbardziej sexy.

Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy?

Lew ma wrodzony urok osobisty, panna oczaruje umysłem. Rak zauroczy cię spontanicznością

Cechą charakteru, która najlepiej opisuje zodiakalnego lwa, to pewność siebie. Lwy bywają dumne, ale to sprawia, że zazwyczaj stawiają siebie na pierwszym miejscu. Ta cecha dla potencjalnych partnerów okazuje się bardzo seksowna. Lwy lubią dominować w związkach, jednak szanują również zdanie swojego partnera, lub partnerki. Panny to inteligentne osoby. Świat nauki jest dla nich bardzo ważny, dlatego w rozmowach lubią zabłysnąć ciekawostkami. Jak się okazuje, to atrakcyjna cecha, która z powodzeniem może zaimponować drugiej połówce. Raki to szalone dusze. Spontaniczność to ich pomysł na życie. Są nieco porywcze, ale przez to są wspaniałymi kochankami. Mają niezliczone pomysły na randki, które zachwycą nowo poznanych kandydatów na miłość życia. 

Waga uwiedzie delikatnością, skorpion pozostanie tajemniczy. Strzelec i koziorożecwolą zostać w cieniu

Wagi cechuje czułość i delikatność. Chętnie opiekują się drugą połówką, dlatego niczym w Tristianie i Izoldzie, opatrywanie nie groźnej rany, może przerodzić się w płomienny romans. Skorpion to tajemniczy znak zodiaku, ale właśnie to druga połówka polubi w nim najbardziej. Zagadki sprzyjają rozwijającej się relacji, a w tym przypadku może stanowić nawet klucz do sukcesu. Strzelce i koziorożce cechuje dobro i spokój. Wolą pozostać w cieniu drugiej połówki, tak aby to ona błyszczała najjaśniej. Jest to bardzo doceniana cecha, która nie odbiera im pewności siebie. Wolą zachować spokój i podziwiać swoją drugą połówkę, która odwdzięcza się stałością w uczuciach. 

Baran, byk i bliźnięta kroczą drogą kariery. O ich miłość będziesz zabiegać przez przyjaźń

Baran to wulkan energii. Jeśli znajdzie w życiu swoją pasję, to poświęci się jej całkowicie. Do rozwijania jej potrzebna jest muza. Przy nim nie można się nudzić, a bycie jego ognistą inspiracją zaowocuje udanym związkiem. Byk idzie po sukces. Jego stanowczość i wiara we własne możliwości mogą okazać się bardzo seksownymi cechami charakteru. Władczy byk dobrze wie czego chce i kiedy idzie po miłość, nie bierze jeńców. Warto mu zaufać, ponieważ jest dobrym życiowym przewodnikiem. Bliźnięta są wspaniałymi przyjaciółmi. Podobnie jak z poprzednimi znakami zodiaku, warto najpierw stworzyć przyjacielską więź. Zdobycie ich zaufania będzie równoznaczne z zyskaniem sympatii, a jak wiadomo, do zakochania jeden krok...

Wodniki i ryby to artystyczne dusze. Ich odmienność może cię zaintrygować

Te dwa znaki zodiaku cechuje ekscentryczność i oryginalność. Są nieco szalone, co sprawi że w związku z nimi nie można się nudzić. Artystyczne dusze swoje ogromne pokłady emocji przekładają na sztukę, jednak to nie ich jedyna namiętność. Cechuje je bowiem wysoki temperament, który świetnie wpływa na ich życie seksualne. W związkach z tymi wodnymi znakami, nie wieje nudą, a przy okazji są wspaniałymi i wyrozumiałymi kompanami na życie. 

Więcej o: