Prezenterka TVP pokazała swojego partnera. Urlop od ciężkiej pracy spędzają razem na malowniczej wyspie

Prezenterka TVP pochwaliła się na Instagramie zdjęciami ze swojego urlopu. Zasłużone wakacje po ciężkiej pracy, była Miss spędza na Malediwach. Nie jest tam jednak sama. Postanowiła pokazać zdjęcie partnera na swoim Instagramie.

Prezenterka TVP ma za sobą pracowity okres. Pomimo trudnej sytuacji w kraju, TVP nie zwalnia tempa. Była Miss Polonia, którą na co dzień możemy oglądać w "Pytaniu na Śniadanie", to także twarz teleturnieju "Koło Fortuny". Izabella Krzan postanowiła nieco odpocząć i wybrała się na zasłużone wakacje w malowniczym miejscu. Nie jest tam jednak sama. Towarzyszy jej wybranek, którego zdjęcia zamieściła na Instagramie. "Jest ze mną włóczykij" - podpisała jedno z nich prezenterka. 

Zobacz wideo

Izabella Krzan odpowiada na uwagi internautów. Mówi o obostrzeniach, które obowiązują na wyspie

Izabella Krzan spędza wakacje na rajskiej wyspie. Ubrana jedynie w kostium kąpielowy, nie posiada na twarzy maseczki. Nie umknęło to czujnemu oku jej obserwatorów, którzy od razu postanowili zapytać ją o obowiązujące obostrzenia. Celebrytka na swoim Instastories postanowiła odnieść się do uwag i wszystko dokładnie wytłumaczyć. 

Nieudany trick Szefowa "Wiadomości" ustawia dziennikarza "Wall Street Journal": Tandeciarstwo korespondentów nie ma granic

Stolica Malediwów mocno walczy z Covidem. Każda przebywająca osoba ma wykonany test PCR. Nie można się przemieszczać między wyspami (...)Przez całą podróż maseczki są obowiązkowe. Na wyspie przyjezdni mogą chodzić bez maseczek.

- Napisała 

Przypomnijmy, że różne obostrzenia obowiązują w różnych krajach, przekonały się o tym m.in gwiazdy, które zdecydowały się odwiedzić Zanzibar

 

Olszański z zakazem wypowiadania się za słowa o wywiadzie z Kaczyńskim Olszański z zakazem wypowiadania się za słowa o wywiadzie z Kaczyńskim

Izabella Krzan pokazała partnera. "Jest ze mną włóczykij"

Podczas swojej podróży, prezenterka opowiadała swoim widzom ciekawostki o miejscu, w którym się znajduje. Na Instagramie udzielała informacji o najwyższym wzniesieniu na wyspie, a także chętnie mówiła o gatunkach zwierząt, które mogą uchodzić za groźne. Jej wierni obserwatorzy byli również ciekawi, czy spędza wakacje sama. W odpowiedzi otrzymali zdjęcie tajemniczego mężczyzny w kapeluszu.

Jest ze mną włóczykij- Napisała

A już po chwili mogliśmy podziwiać ich wspólne selfie przy drinkach. Relację na Instastories zakończył wspólny spacer, podczas którego para zakochanych spotkała kraba. 

Wybierzecie się na podobne wakacje?

 
 
Więcej o: