Ma 23 lata i przestała regulować brwi. Teraz jest rozchwytywaną modelką

Sophia Hadjipanteli to 23-letnia modelka, która swoją popularność zawdzięcza oryginalnemu wyglądowi. Kobieta od kilku lat bowiem nie reguluje brwi, które są bardzo gęste, ciemne i zrosły się, tworząc tzw. monobrew.

Sophia Hadjipanteli to 23-letnia modelka, która mieszka w Stanach Zjednoczonych i ma korzenie grecko-cypryjskie. Jakiś czas temu przestała regulować swoje brwi, a jej znakiem rozpoznawczym stała się właśnie monobrew.

Od kilku lat Sophia Hadjipanteli robi ogromną karierę w modelingu: bierze udział w prestiżowych pokazach mody oraz w kampaniach reklamowych. Pracowała m.in. dla takich marek, jak Hugo Boss czy Guess. Znana jest nie tylko ze swojego oryginalnego wyglądu, ale również z tego, że popularyzuje ruch body positive.

Zobacz wideo

Ma 23 lata i nie reguluje brwi. Jest rozchwytywaną modelką

Sophia Hadjipanteli przyznaje otwarcie, że lubi wyróżniać się swoim wyglądem i dobrze się z tym czuje.

Zawsze byłam ekscentryczna, jeśli chodzi o strój. Uwielbiam też zmieniać swój wygląd.

- mówiła w jednym z wywiadów. 

Sophia Hadjipanteli nie tylko zrezygnowała z regulowania brwi, ale również dodatkowo je przyciemniła, dzięki czemu są niezwykle czarne oraz gęste i mocno kontrastują z jasnymi włosami modelki. Ten charakterystyczny wygląd 23-latki przyniósł jej ogromną popularność i rozpoznawalność. Niestety wraz z nimi pojawił się również hejt. Na modelkę spadła ogromna fala krytyki, pojawiły się nawet groźby śmierci.

Czasami trudno jest przebrnąć przez wszystkie negatywne komentarze, aby zapoznać się z tymi pozytywnymi, ale warto.

- mówiła.

Ku uciesze swoich fanów Sophia Hadjipanteli  jest bardzo aktywna na profilach w mediach społecznościowych. Chętnie uchyla rąbka tajemnicy, pokazując, jak wygląda nie tylko jej praca, ale również życie prywatne. Na Instagramie obecnie obserwuje ją nieco ponad 492 tysięcy osób z całego świata, a liczba ta nieustannie rośnie.

 
Więcej o: