Horoskop tygodniowy 29 marca-04 kwietnia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka

Czy w ciągu jednego tygodnia można przewrócić swoje życie do góry nogami? Z pewnością wymaga to nie lada odwagi. Gwiazdy mówią, że najbliższe siedem dni przyniesie nam sporo trudnych decyzji do podjęcia. Sprawdź w naszym horoskopie, na co się przygotować.

Wraz z początkiem kwietnia, musimy nabrać w płuca świeżego powietrza. Nadchodzący tydzień to wejście w całkiem nowe nastroje. Za sprawą koniunkcji Merkurego z Neptunem, całe nasze życie przesyci kosmiczna energia, która wyprowadzi nas na nowe tory. Kto powinien mieć się na baczności, a kto może odetchnąć z ulgą?  Sprawdź, jak wykorzystać potencjał aktualnych zjawisk.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop tygodniowy 29.03-04.04. 2021. Nadszedł czas na wielkie zmiany

Nadchodzący tydzień będzie mieszanką szczerych emocji, wiary w siebie i potrzeby bliskości. Już w poniedziałek otworzymy się na działanie intuicji i damy się jej prowadzić aż do niedzieli. To czas na otwarcie się na siebie, swoje pragnienia i pojawiającą się nadwrażliwość. U niektórych z nas wywoła zmęczenie i rozproszenie, u innych pobudzi do pracy i samodyscypliny. Na jaw mogą wyjść tajemnice, które do tej pory trzymaliśmy tylko dla siebie. Jak je wykorzystamy? Każda decyzja to ruch w stronę działania.

Baran – nabierz pewności siebie

Nadchodzący tydzień będzie sprzyjał planom, z którymi długo zwlekałeś. Nabierz pewności siebie i wykorzystaj swój potencjał - urok osobisty z pewnością będzie twoim sprzymierzeńcem. Rozmowy z bliskimi osobami mogą wskazać ci drogę do dobrych decyzji, dlatego nie bój się otworzyć na innych. Namiętne deklaracje poruszą twoje serce, nie zapomnij o szczerej odpowiedzi.

Byk – znajdź czas na inspirację

Jeśli nuda stała się twoim codziennym towarzyszem, czas wziąć się za siebie. Znajdź nowe hobby, zainspiruj się do działania. Czas na zmiany nigdy nie będzie tak odpowiedni, jak najbliższy tydzień. Nowe znajomości i pasje pozytywnie wpłyną na twoje samopoczucie. W miłości czeka cię trochę zawirowań. Ktoś zbiera się na to, by wyznać ci uczucia  - bez względu na reakcję, bądź z nim szczery.

Bliźnięta – nie wyolbrzymiaj problemów

Choć nadchodzący tydzień przeżyjemy pod znakiem zmian, dla Bliźniąt lepsza będzie stabilizacja. Nieprzemyślane decyzje i rozpoczęte remonty lepiej jest zostawić w nienaruszonym stanie. Nie daj się zwieść męczącym myślom – niektóre problemy wcale nie są tak wielkie, jak ci się wydaje. Znajdź czas dla siebie. Domowe spa, ulubiony film, wiosenny spacer czy randka z ukochanym będą idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy wpadli w wir pracy. Wrzuć na luz i ciesz się każdym dniem.

Rak – nadchodzi czas wyzwań

Nowe zadania w pracy? A może całkowita zmiana dotychczasowych przyzwyczajeń? Ten tydzień pozwoli ci na podjęcie decyzji, która obróci twoje życie o 180 stopni. Nawał obowiązków w pracy może wydawać się przytłaczający, ale nie martw się – współpracownicy pomogą ci rozwiązać problemy, które ciągną się za tobą od dłuższego czasu. Wielkanocne przygotowania pochłoną wiele godzin, ale nie zapominaj o swojej drugiej połówce. Romantyczna randka może być przełomowym momentem w waszej relacji.

Lew – posłuchaj głosu swojego serca

Nie daj się zwieść zdrowemu rozsądkowi. Niektóre decyzje wymagają szybkiej decyzji, która przybędzie prosto z serca. Dobra lektura, inspirujący film czy ciekawe spotkanie znacznie wpłyną na poprawę twojego humoru – znajdź na nie czas, a to, co ciągle zaprząta ci głowę, stanie się o wiele jaśniejsze. Nie oszczędzaj na przyjemnościach i uporządkuj swoje życie towarzyskie. Czas odciąć się od osób, które non stop cię zawodzą. Zrób wielkie, uczuciowe porządki i poświęć więcej chwil najbliższym.

Panna – nie daj się pochłonąć nostalgii

Choć wiosna wnosi w nasze życie nowe pokłady energii, wszystkie Panny czują pewne znużenie. Praca, dom, obowiązki, praca, dom – już niedługo znajdziesz czas na odpoczynek, więc nie daj się zmęczeniu i złym nastrojom. W twoim życiu pojawi się osoba, która nieźle namiesza. Czy dasz się pochłonąć nowej znajomości? Wiele spraw może prowadzić do licznych niedomówień – daj temu czas.

Waga – czas na odpoczynek

W tym tygodniu poświęcisz się miłości, przyjaźni i samorealizacji. Jeśli czujesz, że odpoczynek jest niezbędny do dalszych działań, zaufaj swojej intuicji. Znajdź czas na to, by w końcu odetchnąć i nabrać nowych motywacji. Daj czas rozwinąć się znajomości, która od jakiegoś czasu bardzo cię intryguje. Ten tydzień będzie sprzyjał flirtom i dobrej zabawie. Skorzystaj z tego.

Skorpion -  pilnuj swoich sekretów

Nadchodzący tydzień przyniesie spokój w życiu rodzinnym. Nie bój się ciszy, która tak rzadko się w nim pojawia. Dzięki niej nadrobisz zaległości i w spokoju zajmiesz się sprawami, które od jakiegoś czasu przesuwają się non stop na następny dzień. Zanim zaczniesz komuś pomagać, zastanów się, czy znajdziesz czas na spełnienie obietnic. Pokusa przeżycia szalonych dni może być silniejsza niż zdrowy rozsądek. Pilnuj swoich sekretów – ktoś może wykorzystać je przeciwko tobie.

Strzelec – zacznij podejmować trudne decyzje

W tym tygodniu wszystkie Strzelce otworzą oczy na tłumioną dotychczas irytację. Wszystko to, na co do tej pory przymykałaś oko, wybuchnie jak wielka lawina goryczy. Ustaw wszystkich do pionu i pokaż, że też masz swój głos. Podejmij ważne decyzje i zacznij domagać się szacunku od innych. Twoje dobre rady mogą okazać się dla kogoś wyjściem z sytuacji, dlatego nie zamykaj się na bliskich. Być może twoja pomoc okaże się dla nich jedyną deską ratunku?

Koziorożec – to nie czas na nudę

Narzekasz na brak ambitnych zadań? W tym tygodniu nuda z pewnością ci nie zagrozi. Nowe znajomości poprawią ci humor i pokażą, że interesujące osoby otaczają cię każdego dnia. Zadbaj o swoje zdrowie  i przestań się przemęczać. Randka z osobą, która wie, jak poprawić ci humor, może być kluczowym momentem tygodnia.

Wodnik – czas postawić na szczęście

Wszystkie Wodniki odkryją w sobie miłość do tego, co piękne. Poczujesz chęć otaczania się rzeczami, które cieszą oko i wywołują falę zachwytu.  Miłość przyniesie ci falę wzruszeń, namiętności i tęsknoty. Być może dłuższa rozłąka z ukochanym pokaże ci, czym jest prawdziwe uczucie? Nie zamykaj się na silne emocje. To właśnie one staną się dowodem, którego szukasz od kilku miesięcy.

Ryby- zadbaj o siebie

 Zacznij myśleć o sobie w nieco bardziej egoistycznych kategoriach, niż do tej pory.  Rób wszystko tak, by tobie było wygodnie i zacznij w końcu szanować swoje nerwy. W miłości czeka cię randkowy szał. Nie zapomnij w nim jednak o domowych obowiązkach. Nadchodzą święta, a twoi bliscy z pewnością będą potrzebowali twojej pomocy w przygotowaniach. Nie bój się mówić tego, co myślisz. Nie będzie lepszego czasu na stuprocentową szczerość.

Więcej o: