Małgorzata Rozenek pozuje w sportowym stroju. Uwagę fanów przykuł jej brzuch. "Gratuluję takiej formy"

j Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do formy po trzeciej ciąży. Przez kilka miesięcy pokazywała, jak wygląda ten proces w programie "Rozenek cudnie chudnie", który był emitowany na antenie TVN Style. Niedawno gwiazda opublikowała zdjęcia, na których widzimy efekty ciężkich treningów.

Małgorzata Rozenek-Majdan to od lat jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Ogromne zainteresowanie wzbudza nie tylko jej kariera i życie prywatne, lecz także dieta. Po trzeciej ciąży prezenterka postanowiła szybko wrócić do dawnej formy. Na oczach Polaków odchudzała się w programie TVN Style "Rozenek cudnie chudnie".

Zobacz wideo Rozenek zrezygnowała z mięsa i alkoholu:

Małgorzata Rozenek pokazała umięśniony brzuch

Dzięki zmianie nawyków żywieniowych oraz ćwiczeniom gwiazda zachwyca szczupłą sylwetką kilka miesięcy po porodzie. Niedawno na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcia, na których widzimy efekty ciężkich treningów. - Leniwa niedziela - napisała pod postem prezenterka. Zdjęcia zachwyciły obserwatorów gwiazdy. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem:

Ale ma Pani wyrzeźbiony brzuszek!
Gratuluję takiej formy!
Sześciopak jest!
 

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dba o formę?

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo dba o formę. Jak wyznała w jednym z wywiadów, udało jej się gruntownie zmienić nawyki żywieniowe. Ze swojej diety gwiazda wyeliminowała trzy elementy. Są to:

  • mięso
  • cukier
  • alkohol

Zdaniem prezenterki nie da się dobrze wyglądać, pijąc alkohol. - Jest dewastatorem maksymalnym urody i zdrowia. Jest nosicielem dużej ilości pustych kalorii. [...] Z tego trzeba zrezygnować. Da się żyć bez "alko". Takie życie ma dużo lepszą jakość. Już nie mówiąc o tym, że jest taniej - powiedziała na nagraniu, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Okazuje się, że gwiazda nie pije od ponad 2,5 roku. Skusiła się jednak na niewielką ilość alkoholu w czasie pobytu w Meksyku. - Jak byliśmy niedawno w Tulum, poszliśmy na spotkanie z dużą grupą poznanych tam ludzi. Postanowiliśmy z Radziem, że to będzie takie pierwsze wyjście po urodzeniu Henia, taka nasza randka. Ja wtedy po raz pierwszy od dłuższego czasu wypiłam alkohol, bardzo dobrej jakości i wcale nie za dużo. I to była masakra! Naprawdę umiem się bawić bez alkoholu, a następnego dnia myślałam, że głowa mi odpadnie - zdradziła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: