Doda zdradziła, że pracuje obecnie nad własnym produktem. Tego fanki się nie spodziewały! "Nie mogę się już doczekać"

Doda udostępniła na swoim Instagramie post, w którym poinformowała swoje fanki oraz swoich fanów o prjekcie, nad którym ostatnio pracuje. Okazuje się, że już wkrótce na rynku pojawi się jej własna linia produktów. Jakich? Tego chyba nikt z obserwatorów gwiazdy się nie spodziewał.
Zobacz wideo Doda na plaży w Meksyku odtworzyła scenę ze "Słonecznego patrolu"

Doda od lat jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie i może pochwalić się naprawdę imponującym gronem fanek i fanów. Nie da się ukryć, że piosenkarka może pochwalić się zjawiskową figurą, nad którą nieustannie pracuje. Doda aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad milion użytkowników, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami oraz filmikami z życia zawodowego, a także prywatnego. 

Doda zdradziła, że pracuje obecnie nad własnym produktem. Tego fanki się nie spodziewały!

W minioną niedzielę, Doda wybrała się na spacer, podczas którego zrobiła sobie zdjęcie i opublikowała je na swoim profilu. W opisie pod zdjęciem nie tylko zdała relację z tego dnia, lecz także podzieliła się z użytkowniczkami oraz użytkownikami niespodzianką, nad którą pracuje już od jakiegoś czasu. Okazuje się bowiem, że Doda planuje wypuścić na rynek własną linię suplementów diety.

Zrobiłam wspaniały 2 h godzinny spacer w słonecznym parku, potem poszłam na trening, zjadłam dobry obiad i wzięłam suplementy z mojej własnej linii, nad którą pracuje dla Was. Mimo niektórych irracjonalnych obostrzeń trwających od roku, nie przestałam ćwiczyć, podróżować w stronę słońca, dbać o własne zdrowie i stymulować układ odpornościowy

- napisała Doda na Instagramie. 

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautek:

Wyglądasz jak nastolatka, zazdroszczę figury
Nie mogę się już doczekać tych suplementów
Czekam na suplementy
Wyglądasz tak, jakbyś miała dopiero co ubiegać się o dowód tożsamości

- czytamy w komentarzach.

Będą też suplementy na włosy? Jestem ciekawa, jak udało się pani zapuścić takie długie

- zapytała jedna z internautek.

Będą na smukłą sylwetkę i zaje***tą cerę. Czyli to, co mnie kręci

- odpowiedziała Doda.

Więcej o: