Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciąży - znamy płeć dziecka. Kogo spodziewa się znana tancerka i aktorka?

Agnieszka Kaczorowska wraz ze swym mężem Maciejem Pelą wkrótce powitają na świecie drugie dziecko. Polska tancerka i aktorka dzieli się informacjami z życia prywatnego na swoim Instagramie. W komentarzach przez pewien czas fani zgadywali płeć dziecka. Agnieszka Kaczorowska rozwiała wszelkie wątpliwości w najnowszym poście.

Znana polska tancerka kilka dni temu zamieściła w social mediach filmik, na którym zdradziła, że wraz z mężem znają już płeć dziecka. Przez pewien czas w komentarzach fani toczyli zawziętą dyskusję na ten temat. Dziś para obwieściła światu wesołą nowinę. Kogo spodziewają się na świecie?

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka

Aktorka opublikowała zdjęcie, pod którym wyjawiła, że wraz z mężem spodziewają się... dziewczynki! Para jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Na zdjęciu młoda mama prezentuje się zjawiskowo. Pod postem Agnieszka wspomniała: 

Ja się cieszę, bo dostaniemy szansę na wychowanie kolejnej silnej, mądrej, wartościowej, pewnej siebie kobiety, która wniesie wiele dobra i piękna do tego świata.

Fani podzielają radość rodziców. Część z nich spodziewała się takiej informacji, gdyż aktorka w relacji na Instagramie wspomniała o przeglądaniu garderoby córki Emilki. 

Agnieszka Kaczorowska pewien czas temu poinformowała fanów, że drugą ciążę znosi gorzej. Jej samopoczucie znacznie różni się od tego, które miała przy noszeniu Emilki. W pierwszym trymestrze aktorka przesypiała całe dnie. 

 

W jakich okolicznościach Agnieszka Kaczorowska poznała swojego przyszłego męża?

Przyszli małżonkowie poznali się w szkole tańca Agnieszki, do której Maciej Peja przyszedł na rozmowę kwalifikacyjną. Szybko rozwinęło się między nimi głębokie uczucie, które widać dzisiaj. Pobrali się w 2018 roku. Uroczystość ślubna miała miejsce w przepięknych okolicznościach przyrody, dokładnie w Toskanii, którą wraz z ich pierwszym tańcem można zobaczyć na YouTube. Rok później na świat przyszła ich pierwsza córka Emilia. Pojawienie się córki na świecie dodało aktorce energii i radości nie do opisania. Natchniona Aktorka prowadzi na YouTube cykle dotyczące macierzyństwa - “Będę Mamą” i “Jestem mamą”. W ich ramach realizuje wywiady z ekspertami, którzy odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania. Materiały te to treści przydatne przyszłym i obecnym mamom. Co więcej, aktorka poruszyła również temat przedsiębiorczości podczas macierzyństwa.

Zobacz także: Czarne spodnie ciążowe!

Więcej o: