Zaczynała jako Miss Polonia, dziś to popularna prezenterka TVP. Jakie ma plany na dalszą karierę?

Kiedy w 2016 roku odbierała koronę Miss Polonia, nie wiedziała że czeka ją kariera prezenterki. Izabella Krzan to dziś jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Publicznej. Wschodząca gwiazda jest ambitna i właśnie ma swoje 5 minut. Jak wykorzysta swoją szansę?

Izabella Krzan to lubiana przez widzów prezenterka TVP. Obecnie można ją oglądać w aż trzech programach. Celebrytka spełnia swoje marzenia, chociaż jak sama twierdzi, nie spodziewała się tak dużej popularności. Dziś jest szczęśliwa i krok po kroku realizuje swoje cele. Od życia wymaga "czegoś więcej" bo jak sama przyznała, rola hostessy w teleturnieju nie była jej szczytem ambicji. W wywiadzie z "Super Expressem" zdobyła się na szczere wyznanie w temacie dalszych planów na przyszłość. 

Zobacz wideo Maryla Rodowicz o telewizji

Izabella Krzan zastąpiła znaną prezenterkę w programie śniadaniowym

Izabella Krzan otrzymała wielką szansę, kiedy Marzena Rogalska zrezygnowała ze współpracy z TVP. Prezenterka, która do tej pory była lubianą hostessą w "Kole Fortuny" w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że jej plany sięgały wyżej i z radością przyjęła złożoną jej propozycję.

Zawsze marzyłam, by mieć jeszcze jakiś program, który będzie dla mnie rozwojowy i sprawi, że nie będę postrzegana tylko i wyłącznie jako 'ta pani od literek'. I nagle pojawiły się ambitne propozycje, jedna po drugiej. Wszystko przeszło moje najśmielsze oczekiwania i wydarzyło się niemal w jednym momencie, a ja teraz muszę za tym wszystkim nadążyć. Mam nadzieję, że dam radę

-przyznała.

Prezenterka TVP podczas przedstawiania prognozy pogody z doklejonym do ubrania serduszkiem WOŚPPogodynka TVP zwolniona z pracy za serduszko WOŚP. Stacja komentuje

Izabella Krzan nie powiedziała ostatniego słowa. Wie, jak wykorzystać swoje 5 minut

Nie da się ukryć, że była Miss Polonia ma obecnie dużo pracy, ponieważ oprócz dwóch wymienionych formatów, u boku Tomasza Kammela prowadzi również program "To był rok". W wywiadzie zdradziła również, że nie powiedziała ostatniego słowa. Ma wiele pomysłów, a jej największym marzeniem jest własny program telewizyjny. Wschodząca gwiazda na szczęście wie, jak dzielić obowiązki, aby znaleźć też czas na relaks. Razem ze swoim partnerem wybrała się ostatnio na egzotyczne wakacje. 

 
 
Więcej o: