Para 80-latków nowymi gwiazdami Instagrama. Furorę robią ich stylizacje. Skąd biorą ubrania? Będziecie zaskoczeni

Pochodzą z Tajwanu, mają nieco ponad 80 lat i są małżeństwem. Hsu Hsiu'e i jej młodszy mąż, Chang Wan-ji w zaledwie kilka chwil stali się gwiazdami Instagrama. Ludzie wprost oszaleli na punkcie ich stylizacji. Co ciekawe, te wszystkie ubrania i dodatki to rzeczy, którzy klienci pozostawili w pralni Hsu Hsiu'e i Chang Wan-ji.

Moda nie ma wieku - kolejnym dowodem na to powiedzenie jest małżeństwo z Tajwanu. Hsu Hsiu’e, która ma 85 lat i jej o rok młodszy mąż, Chang Wan-ji robią ogromną karierę na Instagramie. A wszystko to za sprawą swoich obłędnych stylizacji, na punkcie których oszaleli internauci z całego świata.

Zobacz wideo

80-latkowie z Tajwanu nowymi gwiazdami Instagrama. Ich stylizacje robią furorę w sieci

Hsu Hsiu’e i jej mąż Chang Wan-ji mogą się pochwalić ogromną rzeszą fanów, której mogłaby im pozazdrościć niejedna gwiazda. Obecnie na Instagramie obserwuje ich nieco ponad 655 tysięcy osób, a liczba ta nieustannie rośnie.

Co takiego specjalnego wyróżnia ową parę 80-latków z Tajwanu? Dwie rzeczy. Po pierwsze, ich obłędne i kreatywne stylizacje: pełne kolorów i nietuzinkowych połączeń. Po drugie zaś, wszystkie te ubrania i dodatki, w których Hsu Hsiu’e i jej mąż Chang Wan-ji pozują, pochodzą z ich pralni. Są to bowiem rzeczy, które klienci zapomnieli odebrać po praniu.

Hsu Hsiu’e i jej mąż Chang Wan-ji w swojej pralni pracują od niecałych 70 lat. Przez ten czas zdążyli zgromadzić ogromną liczbę ubrań i dodatków. Większość z nich porozdawali. To wnuk małżeństwa z Tajwanu wpadł na pomysł, aby porobić im zdjęcia w tych ubraniach i opublikować na Instagramie. Raczej nie spodziewał się, że zwykłe sesje zrobią aż tak ogromną furorę wśród ludzi na całym świecie. 

Nigdy nie sądziliśmy, że aż tylu internautów zechce oglądać zdjęcia ludzi w takim wieku.

- mówili Hsu Hsiu’e i Chang Wan-ji jakiś czas temu w rozmowie z BBC.

 
Więcej o: