Bliźniaczki poślubiły bliźniaków. Kobiety w tym samym czasie były w ciąży

Brianna i Brittany to bliźniaczki ze Stanów Zjednoczonych, które prawie wszystko robią w tym samym czasie. Tego samego dnia poznały przyszłych mężów, poślubiły ich, a ostatnio ogłosiły płeć swoich dzieci. Niedawno pierwsza z nich powitała na świecie swoją pociechę.

Brianna i Brittany to 33-letnie bliźniaczki, które poślubiły 35-letnich bliźniaków -  Josha i Jeremy'ego. Pary poznały się w 2017 roku na festiwalu dla bliźniaków. Od tego czasu są nierozłączne.

Te bliźniaczki poślubiły bliźniaków

Już pół roku po pierwszym spotkaniu obie pary były zaręczone. Z kolei ich śluby odbyły się tego samego dnia w 2018 roku. Co ciekawe, cała czwórka od lat mieszka w tym samym domu w Wirginii w Stanach Zjednoczonych. Pary aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Życie całej czwórki możemy śledzić między innymi na ich wspólnym profilu na Instagramie "Salyerstwins", który obserwuje już ponad 89 tysięcy osób.

Zobacz wideo Na co zwrócić uwagę, wybierając porodówkę?

Ciąże bliźniaczek

Co ciekawe, bliźniaczki w podobnym czasie zaszły w ciążę. W sierpniu 2020 roku na ich profilu na Instagramie pojawiła się informacja, że obie pary spodziewają się potomstwa. - Jesteśmy podekscytowani i wdzięczni, że możemy doświadczyć wspólnie ciąż i podzielić się tą wiadomością z wami wszystkimi - poinformowali. - Nasz dzieci będą rodzeństwem genetycznym - dodali.

Narodziny pierwszego dziecka. "Nasze dzieci będą rodzeństwem genetycznym"

Niedawno na ich profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie pierwszego potomka Jetta. Jego mamą jest Brianna. Z kolei Britanny czeka jeszcze na poród. - Brittany poradziła sobie cudownie podczas porodu. Jestem z nich bardzo dumny i podekscytowany byciem tatą - napisał Josh. Mężczyzna dodał także, że Britanny jest teraz w ostatnim trymestrze ciąży. Dziecko przyjdzie więc na świat już niebawem.

Ostatnio pary oznajmiły, że ich dzieci będą sobie bardzo bliskie. - Nasze dzieci będą nie tylko kuzynami, ale także pełnoprawnym rodzeństwem genetycznym. Nie mogę się doczekać, kiedy się spotkają - poinformowali na Instagramie. 

Zobacz: Niebieskie spodnie ciążowe!

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: