Te znaki zodiaku nie potrafią poradzić sobie z samotnością. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich

Ostatnio coraz większej liczbie osób zaczyna doskwierać samotność. Wiąże się to przede wszystkim z wszechobecną pandemią, która ograniczyła nam spotkania z rodziną i znajomymi. Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku dużo gorzej znoszą chwilę osamotnienia niż inne. Jesteś wśród nich?

Pandemiczna rzeczywistość nie jest dla nas łaskawa. Wciąż pojawiające się i znikające na chwilę fale lockdownu zmusiły nas do pozostania w domu, często w osamotnieniu. Jedni radzą sobie z tą sytuacją lepiej, drudzy gorzej. Okazuje się, że nasza data urodzenia może mieć wpływ na to, jak odnajdujemy się w sytuacji, gdy nie mamy obok siebie zupełnie nikogo. Które znaki zodiaku cierpią w chwilach samotności?

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Znaki zodiaku, które źle znoszą samotność. Kto powinien się jej wystrzegać?

Samotność dla nikogo nie jest miłym doświadczeniem. Nawet najwięksi introwertycy potrzebują czasami mieć obok siebie ramię, na którym mogliby się oprzeć i w które mogliby się wypłakać. Tymczasem rzeczywistość bywa okrutna, a coraz więcej ludzi po prostu sobie z nią nie radzi. Znaki zodiaku często określają zespół cech, z którymi musimy sobie radzić. Niektóre z nich szczególnie mocno odczuwają uczucie osamotnienia. Które?

Byki tracą poczucie bezpieczeństwa

Choć osoby spod znaku Byka znane są z tego, że twardo stąpają po ziemi, samotność może zachwiać ich osobowość. Byki uwielbiają mieć wokół siebie ludzi, na których mogą liczyć. Odcięcie od rodziny, przyjaciół i znajomych zabiera im poczucie bezpieczeństwa, przez co czują się bezbronne i zestresowane.

Raki rozpamiętują przeszłość

Raki z natury są bardzo wrażliwe, rodzinne i troskliwe. Uwielbiają przebywać wśród najbliższych, a każda chwila, która oddziela je od nich, staje się katorgą. Osoby spod znaku Raka potrzebują bliskości i wsparcia. Ciepło drugiego człowieka to wszystko, co potrzebne im do szczęścia. Osamotnienie doprowadza ich do rozpamiętywania przeszłości i rozgrzebywania spraw, które już dawno mają za sobą.

 

Lwy czują się skołowane

Osoby spod znaku Lwa to urodzeni liderzy. Są stworzone do życia w społeczeństwie, a samotność zabija w nich pokłady energii  i pasji. Jeśli nie mają z kim porozmawiać i kogo pouczać, czują się puste i niepotrzebne. Tracą najważniejszą część siebie.

Skorpiony zadręczają się myślami

Skorpiony znane są z silnej osobowości. Jednak nie każda silna osobowość może zbudować się sama z siebie. Życie społeczne, balansowanie w pędzącej rzeczywistości i walka z przeciwnościami losu to paliwo, które napędza je do życia. Samotne przesiadywanie w domu sprawia, że do osób urodzonych pod znakiem Skorpiona napływają dręczące myśli, które nie mają upustu.

Więcej o: