Kasia Cichopek zachwyciła zdjęciem w stroju kąpielowym prosto z rajskiej plaży. Fani podzieleni

Katarzyna Cichopek poleciała wraz z rodziną na Dominikanę, a na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie prosto z egzotycznej plaży. - Fajnie widzieć normalną, kobiecą figurę - czytamy pod postem. Niestety fotografia z podróży nie wszystkim się spodobała. - Lans w takich trudnych czasach jest nie na miejscu - komentują.
Zobacz wideo Kasia Cichopek o wyjeździe na Dominikanę w czasie pandemii

Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych, której rozpoznawalność oraz sympatię widzów zapewniła m.in. rola Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Ku uciesze sporej grupy fanów, Kasia Cichopek aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi ją obecnie 435 tysięcy obserwatorek i obserwatorów. Aktorka na swoim profilu regularnie dzieli się różnymi fotografiami oraz nagraniami z życia zawodowego, a także prywatnego. Nie inaczej było i tym razem.

Katarzyna Cichopek zachwyciła zdjęciem w stroju kąpielowym prosto z rajskiej plaży. Fotografia podzieliła fanki oraz fanów

Katarzyna Cichopek wybrała się wraz ze swoją rodziną na wakacje. Aktorka na miejsce swojego urlopu wybrała słoneczną Dominikanę, a niedługo po przylocie podzieliła się na swoim instagramowym profilu zdjęciem prosto z plaży w stroju kąpielowym.

Moja rajska wiosna. Mój czas dla siebie i mojej rodziny z witaminą D #wakacje #urlop #zdalekaodwszystkiego #raj #mojraj #myplace #loveit #beach #beachvibes #happiness #crazyhappy

- napisała aktorka w opisie zdjęcia.

 

Fotografia, którą opublikowała Katarzyna Cichopek, wzbudziła skrajne emocje wśród internautek oraz internautów. W komentarzach pojawiły się zarówno komplementy oraz słowa zachwytu, jak i krytyka:

Fajnie widzieć normalną, kobiecą figurę, a nie "patyki".
Wygląda pani obłędnie.
Super. Jednak lans w takich trudnych czasach jest nie na miejscu. Lekarze, medycy, pielęgniarki żyły sobie wypruwają, żeby ludziom życie ratować, a tu "celebryckie tropiki " na liście nr 1.
Mam raczej mieszane uczucia odnośnie pokazywania publicznie takich zdjęć w czasie pandemii. To nie jest zazdrość, sama dużo podróżowałam, uważam jednak, że to bardzo przykre dla większości osób, które są "uwięzione" w kraju.
Cudowna kobieta, piękne ciało, strój, pewność siebie

- czytamy.

Więcej o: