Najbardziej rozrywkowe znaki zodiaku. Nigdy się nie nudzą i rozbawiają towarzystwo do łez

Jesteś duszą towarzystwa czy raczej wolisz się nie wyróżniać? Tak jak inne cechy charakteru, również poczucie humoru i rozrywkowość są uzależnione od naszego znaku zodiaku. Które znaki zodiaku są najbardziej rozrywkowe?

Każdy z nas zna kogoś, kto bryluje w towarzystwie. Wszędzie go pełno i jest w stanie rozkręcić każdą imprezę. Niektóre znaki zodiaku cechuje wyjątkowa rozrywkowość. Sprawdź, z kim każda impreza będzie udana! 

Zobacz wideo Czas na imprezę! Poznaj nasze triki na udane party

Waga chętnie rozbawi towarzystwo 

Waga uwielbia imprezy, towarzyskie spotkania i wydarzenia kulturalne. Jest bardzo społecznym znakiem zodiaku, a w rankingu poczucia humoru znajduje się na pierwszym miejscu. Wagi zrobią niemal wszystko, aby ludzie dookoła byli radośni i roześmiani. Z nimi nie ma miejsca na nudę. 

Dzięki Strzelcowi pękniesz ze śmiechu

Strzelec zawsze wniesie do rozmowy coś ciekawego. Ma niepowtarzalny dar opowiadania historii, które każdego rozśmieszą do łez. W jego towarzystwie ludzie krztuszą się drinkami przez wybuchy śmiechu. Jego opowieści rozbawią nawet najbardziej sztywne towarzystwo. 

Energiczne Bliźnięta namówią wszystkich na coś nowego

Bliźnięta są  bardzo ruchliwe i energiczne. Uwielbiają nowe wyzwania i chętnie próbują nieznanych rzeczy, więc nie zdziw się, jeśli zaproponują coś, czego do tej pory nie robiłaś. Do tego Bliźnięta zawsze mają w zapasie jakąś sarkastyczną anegdotkę lub uszczypliwy komentarz, którym trafnie skwitują sytuację a przy tym rozbawią zgromadzonych. 

Panna - królowa sarkazmu z ogromnym dystansem do siebie 

Panny cechuje nieprzeciętne poczucie humoru - rozbawiają wszystkich nawet kosztem siebie. Najbardziej żenujące wydarzenie z jej życia opowiadają jako fantastyczną anegdotkę. Sarkazmu używają zawsze we właściwym momencie, a ich trafne i bardzo inteligentne żarty powalają na kolana każdego. 

Baran ma milion pomysłów na minutę. Z nim nie ma czasu na nudę 

Impreza w plenerze, spontaniczna wycieczka, spotkanie z przyjaciółmi na mieście - Baran na pewno już tam jest. Bardzo możliwe, że sam jest organizatorem. Dla tego znaku zodiaku siedzenie w domu to największa kara. Baran uwielbia być w ruchu, więc zawsze chętnie organizuje atrakcje dla swoich znajomych. 

Skorpion zagwarantuje mocne przeżycia

Skorpiony uwielbiają adrenalinę, więc nie zdziw się, jeśli zaproponują coś, co przyprawi wszystkich o szybsze bicie serca. Z nimi zdecydowanie nie można się z nimi nudzić, ale trzeba mieć naprawdę mocne nerwy. Również żarty Skorpiona mogą niektórym wydawać się zbyt ostre. Osoby spod tego znaku lubią być czasami uszczypliwe, ale ciężko nie docenić ich trafnych i bardzo zabawnych komentarzy. 

Więcej o: