Salony fryzjerskie wciąż zamknięte. Ta kobieta znalazła na to sposób. Jej zdjęcie robi furorę w sieci

Fryzjerka z Częstochowy zdecydowała dalej pracować pomimo obostrzeń. Kobieta swoich klientów postanowiła przyjmować... na świeżym powietrzu w parku. "Proszę o numer do tej fryzjerki" - komentują internauci.

Z powodu pandemii koronawirusa od soboty 27 marca salony fryzjerskie oraz kosmetyczne w Polsce są zamknięte. Taki stan rzeczy miał potrwać dwa tygodnie, czyli jeszcze do soboty 9 kwietnia. Na ten moment nie wiadomo, czy obostrzenia te zostaną zniesione czy jednak dalej będą obowiązywać. Wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Zobacz wideo

Pomimo obostrzeń fryzjerka z Częstochowy przyjmowała klientów w parku

Niektórzy fryzjerzy postanowili jednak dalej prowadzić swoją działalność pomimo obostrzeń. Przy okazji wykazali się też dużą kreatywnością. Takim przykładem może być fryzjerka z Częstochowy, której zdjęcie trafiło do sieci i zrobiło w niej ogromną furorę.

Fryzjerka z Częstochowy postanowiła bowiem przyjmować swoich klientów... na świeżym powietrzu - w parku. Jako fotel wykorzystała ławkę.

Hit na skalę Polski. Zamknęli zakłady fryzjerskie. Aż miło pogratulować kreatywności. Usługa premium. Częstochowa. Na sam koniec pan umył rączki w stawie, a pani sprzątnęła po sobie wszystko. Graty!

- napisał na Facebooku autor zdjęcia, które trafiło do sieci.

Fotografia bardzo szybko rozeszła się po sieci. Zdecydowana większość internautów pochwaliła ten jakże kreatywny pomysł fryzjerki z Częstochowy.

Polak potrafi być kreatywnym.
Super pomysł. Możemy się umówić?
Brawo za kreatywność.
Proszę o numer do tej fryzjerki.

- piszą internauci.

Więcej o: