Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój brzuch po świętach. Zdjęcie podzieliło fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan tuż po świętach opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pokazała swoim obserwatorkom oraz obserwatorom, jak wygląda jej brzuch po świętach. W komentarzach zawiązała się dyskusja, która podzieliła internautki i internautów. Jedni są zachwyceni, niektórzy zarzucają Małgosi retuszowanie ciała, inni twierdzą natomiast, że to nie ona jest na zdjęciu.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zrezygnowała z mięsa i alkoholu. Jej must have to pewne masło i jogurt!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z bardziej rozpoznawalnych kobiet w polskim show-biznesie. Prowadząca takie programy, jak "Perfekcyjna Pani domu" czy "Projekt Lady" już od dobrych kilku lat jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorów. Na swoim profilu Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie dzieli się zdjęciami oraz filmikami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. W ostatnim czasie relacjonuje również swoje postępy w powrocie do formy po urodzeniu trzeciego synka, dzięki czemu motywuje wiele kobiet do dbania o swoje zdrowie oraz kondycję fizyczną.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój brzuch po świętach. Internauci oraz internautki podzieleni

Tuż po świętach, Małgorzata Rozenek-Majdan udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym pokazała, jak obecnie wygląda jej brzuch. Gwiazda pozuje na nim w błyszczącym, złotym komplecie, który odsłonił jej płaski brzuch. Trzeba przyznać, że obecna forma Małgosi naprawdę robi wrażenie.

Święta, święta i po świętach

- napisała.

 

Fotografia wywołała wśród internautek oraz internautów skrajne komentarze. Część z nich jest zachwycona obecną sylwetką Małgorzaty Rozenek-Majdan, inni natomiast zarzucają jej retuszowanie zdjęć, liposukcję, a nawet to, że to nie ona jest na opublikowanym zdjęciu:

Wyglądasz obłędnie!!!
Chyba mało sałatki wjechało w święta
Gosiu za mocno wyphotoshopowałas lewy bok
A czyje to ciałko? Bo to nie Gosi
To uczucie ulgi, kiedy po świętach robisz zdjęcie brzucha i dalej jest ok. Rozumiem, doceniam, znam ten stan
U kogo robiła Pani liposukcje?
Super figura, zazdro
Wow! Co za figura!!!

- czytamy.

Więcej o: