Nietypowy domowy trening hitem Instagrama! Rekwizyt, który masz w łazience, urozmaici twoje ćwiczenia

Coraz bliżej do wakacji a siłownie i baseny wciąż zamknięte. Jak zadbać o swoją figurę w domu? Jedna z Instagramerek znalazła na to sposób. Do tego domowego treningu potrzeba ci tylko trochę miejsca i jeden dość nietypowy rekwizyt, który na sto procent masz w swoim domu.

Wiosna to ostatni moment, żeby rozpocząć walkę o smukłą sylwetkę. Realizację marzeń o założeniu zwiewnej sukienki lub bikini utrudnia nam pandemia. Nieczynne kluby fitness, siłownie i baseny zmuszają nas do wykonywania ćwiczeń w domu. Często jednak brakuje nam sprzętu, miejsca albo pomysłu na efektywny trening. Tu z pomocą przychodzą instagramerki. Niektóre z nich mają naprawdę ciekawe pomysły na domowe treningi. Nam wyjątkowo spodobał się jeden, który robi furorę w czasie pandemii. Do jego wykonania nie potrzebujesz dużo miejsca w domu, ani specjalnego sprzętu. Przyda ci się jedna rzecz, której pewnie nigdy nie wykorzystałabyś podczas ćwiczeń. 

Domowy trening, który jest hitem Instagrama

Wiele z nas na początku pandemii zaopatrzyło się w maty do jogi, hantle, gumy, bieżnie i inne akcesoria, które miały wspomóc nasze domowe wysiłki. Nie trzeba jednak wydawać milionów na sprzęt sportowy, wystarczy trochę kreatywności i domowy trening nie będzie nudny. Świetny sposób na domowy trening zaprezentowała na swoim instagramowym profilu Kaisy Keranen. Influencerka pokazała, jak dbać o sylwetkę, wykorzystując... papier toaletowy. I choć niejednego to dziwi, to 4 rolki papieru toaletowego są doskonałym rekwizytem do domowych ćwiczeń. 

Trening z papierem toaletowym - nibalnalne rozwiązanie przynoszące znakomite efekty

Trening zaproponowany przez Kaisy Keranen jest naprawdę skuteczny. Wzmacnia różne partie mięśni i pozwala na spalenie tkanki tłuszczowej. Jak ćwiczy ingluencerka. Kaisy Keranen ułożyła rolki papieru w wysoką wieżę, a później przeskakując z jednej strony na drugą, przekładała je z miejsca na miejsce. Wykorzystała je również przy robieniu popularnej deski, pompek, skłonów, przysiadów oraz wymachów nogami. Zobaczcie, jak można sobie świetnie urozmaicić ćwiczenia bez kupowania drogiego sprzętu. 

 
Więcej o: