Wielka wyprzedaż w sklepach Biedronka. Buty, ubrania oraz torebki kupisz teraz o 70% taniej

W sklepach Biedronka trwa obecnie promocja - 70 proc. przy zakupie min. dwóch produktów z takich kategorii, jak odzież, obuwie czy torebki. Dużo taniej można zatem kupić takie elementy garderoby, jak sukienki, klapki, koszulki, plecaki czy spódnice. - Ja dzisiaj dorwałam klapki z futerkiem za 5 zł i sukienkę z Sugarfree za 6 zł! - czytamy w komentarzach na Instagramie.
Zobacz wideo Biedronka czy może Lidl? Porównanie aplikacji dwóch największych dyskontów w Polsce

Promocje w takich dyskontach jak Biedronka cieszą się zwykle sporą popularnością. Nie ma w tym jednak dziwnego, gdyż jest to fantastyczna okazja, by kupić wiele rzeczy dużo taniej i zaoszczędzić przy tym nieco pieniędzy. Tuż po świętach, sieć sklepów Biedronka przygotowała dla swoich klientów interesującą promocję, która objęła produkty z takich kategorii jak obuwie, odzież i torebki.

Wyprzedaż w sklepach Biedronka. Buty, ubrania oraz torebki kupisz teraz o 70% taniej

Od 6 kwietnia w sklepach Biedronka obowiązuje akcja promocyjna "Ale tydzień, ale ceny", podczas której kupić można ubrania, buty oraz torebki aż o 70 proc. taniej. Przy zakupie minimum dwóch produktów objętych promocją otrzymujemy rabat w wysokości 70 proc. na każdy z nich. Promocja trwa do 10 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Trzeba również wspomnieć o tym, że dostępny asortyment może różnić się w zależności od danego sklepu. 

Która z Was była już w Biedronce? Bo to właśnie dziś wystartowała promocja -70% każdy produkt z kategorii obuwie, odzież i torebki przy zakupie min. dwóch! Opłaca się praktycznie wszystko, ale wiele z nich na pewno się przyda jak np. rajtki (a rajtki z Biedronki są świetne!). Pamiętacie kolekcję Kendall&Kylie? Ona też się wlicza!

- czytamy na brofilu @babasierzuca.

 

Pod postem na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy od internautek, którym już udało się skorzystać z promocji w sklepach Biedronka:

2 sukienki sugarfree sztuka 6 zł
Torebki i plecaki po 9 zł
Ja kupiłam klapki za 5,40 i trampki za 12
Ja dorwałam hitową kosmetyczkę za całe 26 zł, bluzę z reebooka za 24 zł, skarpetki za 6 zł, bluzy dla syna za 8 zł, bodziaki za 9 zł
Kupiłam 3 sukienki, 2 pary japonek, dwie pary balerinek skórzanych, męską koszulkę i za wszystko zapłaciłam 70 zł
Upolowałam 2 torebki Kendall+Kylie, jedna za 139zł, a za obie zapłaciłam niecałe 84zł

- czytamy. 

Więcej o: