Maffashion pokazała wnętrza swojego nowego domu. Fani: "W takim domu można wpaść w depresję"

Maffashion postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać swoim obserwatorkom oraz obserwatorom, jak wyglądać będzie jej nowy dom. Zdjęcia wnętrz, które opublikowała blogerka wywołały wśród internautek i internautów skrajne opinie. Jedni są zachwyceni, inni natomiast wręcz przeciwnie.
Zobacz wideo Maffashion ukrywała swoją ciążę. Czego jeszcze nie pokazuje w sieci?

Julia Kuczyńska, znana w Internecie jako Maffashion, jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Co więcej, to właśnie ona, jako jedna z pierwszych w naszym kraju, zdecydowała się rozwijać karierę właśnie w tej branży. Swoją internetową działalność Maffashion prowadzi już 10 lat i przez ten czas zdobyła naprawdę imponujące grono fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie ponad 1,4 mln użytkowniczek oraz użytkowników, z którymi regularnie dzieli się tam różnymi zdjęciami z życia zawodowego, a także wybranymi momentami z życia prywatnego. Choć Maffashion stara się chronić swoją prywatność (przypomnijmy, że niemal całą ciążę ukrywała swój stan w tajemnicy), to od czasu do czasu uchyla swoim fankom oraz fanom rąbka tajemnicy. Podobnie było i tym razem. 

Maffashion pokazała wnętrza swojego nowego domu. Fani: "Na bogato, ale nic oryginalnego"

Maffashion udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcia wizualizacji nowego domu, do którego w niedalekiej przyszłości przeprowadzi się razem z synkiem oraz partnerem, Sebastianem Fabijańskim. 

Parter <3 Zapraszam na story. Na Waszą prośbę pokazuje wizualizacje (...). Więcej szczegółów niebawem. I mam już nadzieję, że nie tylko na wizkach :) COMING SOON 

- napisała pod opublikowanym postem.

 

Trzeba przyznać, że przestronne, nowoczesne oraz minimalistyczne wnętrza robią wrażenie i idealnie pasują do stylu Maffashion. Okazuje się jednak, że nie wszystkim internautkom oraz internautom spodobała się wizualizacja domu blogerki, a w komentarzach pojawiły się skrajne opinie. Jedni są bowiem zachwyceni, a inni wręcz przeciwnie:

Prześlicznie! Totalnie w moim stylu
Piękne wnętrze , które daje mnóstwo możliwości. Minimalizm sprawdza się zawsze stając się bazą do aranżowania dodatkami
Ponuro i niezbyt przytulnie... Raczej w takim domu można wpaść w depresję, niż się cieszyć
Szaro buro i ponuro... Może z dodatkami i na żywo będzie lepiej
Takie to banalne, patrząc na inspiracje spodziewałam się czegoś bardzo awangardowego
Na bogato... ale nic oryginalnego
Uwielbiam takie wykończenia domu, pięknie <3
O kurde wow!! Wygląda pięknie

- czytamy.

Więcej o: