Wielka promocja w sieci sklepów Biedronka! Odzież, obuwie i torebki 70 procent taniej!

Każde wyprzedaże są dla nas okazją do zaopatrzenia się w prawdziwe perełki w niższych cenach. W sklepach Biedronka ruszyła promocja, na której dostaniemy produkty modowe nawet 70 procent taniej. Wystarczy spełnić jeden warunek.

Sieci sklepów w Polsce wciąż walczą o klientów. Tym razem na przód wychodzi Biedronka, która jak zawsze zaskakuje nas wielkimi promocjami. Naszedł czas na modowe superceny. Nowa wyprzedaż łączy w sobie różnokolorowość wiosennych sukienek i klasykę eleganckich dodatków. Jak z niej skorzystać? Wystarczy spełnić jeden warunek.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsc

Promocje w Biedronce. Niektóre produkty z działu moda dostaniesz nawet 70 proc. taniej

Nowa promocja w Biedronce obowiązuje wszystkich klientów, bez względu na posiadanie karty Moja Biedronka. Jak się na nią załapać? Przede wszystkim warunkiem, który jest niezbędny na otrzymanie rabatu, będzie zakup minimum dwóch produktów z kategorii odzież, obuwie, torebki, bielizna, bagaż, akcesoria. Dopiero gdy spełnimy ten wymóg, przy kasie nabije się rabat wysokości 70 procent mniej na każdą z rzeczy. Promocja potrwa w dniach 6 do 10 kwietnia 2021 lub do wyczerpania zapasów  i nie łączy się z innymi akcjami.

Zobacz także: Ta odzież Asics to HIT!

wyprzedaż Biedronkawyprzedaż Biedronka prt sc biedronka.pl

Oczywiście należy zwrócić uwagę również na to, że wyprzedaż nie obejmuje konkretnych, tych samych produktów. Wszystko zależy od tego, do jakiej Biedronki się wybierzemy i jakie produkty się w niej pojawiały. Wiemy natomiast, czego możemy się spodziewać. Jeśli jesteście fankami domowej mody, warto wybrać się na poszukiwania futrzanych kapci  z antypoślizgową podeszwą.

klapki Biedronkaklapki Biedronka prt sc biedronka.pl

Niedawno do oferty trafiły także klasyczne pikowane torebki i modele od „Kendall+Kylie”, które zawojowały świat fashion. Z pewnością każda z nas indywidualnie odkryje modowe perełki, które z chęcią zabierze ze sobą do domu.

Zobacz najmodniejsze buty Adidas Superstar!

torebki Biedronkatorebki Biedronka prt sc biedronka.pl

Więcej o: