Michał Wiśniewski nie używa farby do włosów. Zdradził sekret idealnej koloryzacji. Pomaga mu w tym córka

Michał Wiśniewski przyzwyczaił nas do swojej oryginalnej fryzury. I chociaż nie budzi ona już tylu kontrowersji co kiedyś, to bez dwóch zdań jest jego cechą charakterystyczną. Kilka lat temu wrócił do naturalnego koloru, ale nie trwało to długo. Ostatnio pochwalił się zdjęciem z córką i zdradził sekret wyjątkowej koloryzacji

Michał Wiśniewski rozpoczynał karierę z zespołem Ich Troje, jako naturalny brunet. Charakterystyczna fryzura nawiązująca do jego nazwiska, przyniosła mu jednak większą popularność. Muzyk zmieniał kolor kilkukrotnie, na potrzeby kontraktów reklamowych, jednak na zawsze pozostał wierny czerwonej barwie. Na Instagramie podzielił się z fanami zdjęciem z najstarszą córką z pierwszego małżeństwa. Okazuje się, że Fabienne chętnie pomaga ojcu w farbowaniu włosów. Celebryta zdradził, co robi, aby uniknąć rozjaśniania i zachować je w idealnej kondycji. 

Zobacz wideo Cleo rzadko rozpuszcza włosy

Michał Wiśniewski farbuje włosy od 21 lat

Muzyk na swoim instagramie chętnie dzieli się wydarzeniami z życia. Bez wątpienia w ostatnim czasie najważniejszym z nich, było przyjście na świat jego najmłodszego syna Falco Amadeusa. Świeżo upieczony tata nie zrezygnował z oryginalnej fryzury i dumnie prezentuje ją najmłodszemu potomkowi Wiśniewskich. Jak widać, zupełnie nie przeszkadza to jego pozostałym dzieciom. Najstarsza córka - Fabienne chętnie pomaga ojcu w koloryzacji. Na zdjęciu ze wspólnej podróży do Londynu widzimy, jak dba o idealną fryzurę swojego taty.

Farbowanie w ciąży Uwielbianą przez kobiety farbę do włosów kupisz teraz w Hebe w meganiskiej cenie

 

Wiśniewski zdradził też, czemu zawdzięcza ten wyjątkowy kolor. Okazuje się, że artysta nie używa farby do włosów! Hasztag "wisniajestsiwy" który umieścił pod zdjęciem, może sugerować, że nie rozjaśnia włosów, ponieważ mają naturalny, siwy kolor. Doskonale wiemy, że naturalny look jest w modzie i procesy starzenia się nie są powodem do wstydu. Michał odpowiedział jednak na pytania internautów, jak utrzymuje włosy w idealnej kondycji i przyznał, że wierny jest konkretnej marce od 21 lat. 

siwe włosy Nie farbuj siwych włosów! Te fryzury odmłodzą cię o kilka lat i są bardzo modne

Często dostaję pytanie: jak Twoje włosy wytrzymały te 21 lat farbowania i czym farbujesz. Może raz na zawsze: Używam TONERA a nie farby 

- zdradził lider popularnej grupy Ich Troje.

Dodał, że od lat stosuje produkt firmy directions hair colour, a jego odcień to Fire & Poppy Red. Zdecydujecie się na ten odważny kolor?

Więcej o: