Te znaki zodiaku muszą zmienić swój tryb życia. To jedyny sposób na zmęczenie i stres. Jesteś wśród nich?

Przesilenie wiosenne to jeden z aspektów wiosny, który dosięga nas w pierwszych miesiącach zmiany pory roku. Niektóre znaki zodiaku znoszą je dużo gorzej niż inne. Które z nich powinny postawić na wiosenny detoks? Podpowiadamy.

Mówi się, że wraz z wiosną przychodzi czas na zmiany. I być może coś w tym jest – a przynajmniej dla niektórych z nas. Gwiazdy mówią, że niektóre znaki zodiaku potrzebują sporych modyfikacji w swoim życiu. Pragnienie pojawienia się nowości rodzi się co jakiś czas w każdym człowieku – zwłaszcza w czasie przesilenia wiosennego. Zdrowotny i psychiczny detoks to podstawa do rozpoczęcia efektywnych działań. Którzy z nas potrzebują ich znacznie bardziej niż inni? Nasza data urodzenia mówi sama za siebie.

Zobacz wideo Detoks to dobry pomysł? Odpowiedź nie jest oczywista

Te znaki zodiaku muszą postawić na zmiany. Wiosenny detoks to podstawa najbliższych dni

Wiosna, choć przynosi ze sobą promienie słońca i odrodzenie natury, często wzbudza w nas uczucie przesilenia. Czujemy się zmęczeni i zdołowani, a pokłady energii, o które dbaliśmy całą zimę, nagle znikają. Co zrobić w takiej sytuacji? Być może jednym wyjściem może okazać się zmiana. Zmiana odżywiania, zmiana trybu życia, zmiana myślenia. Każdy z nas znajdzie w sobie rzecz, która nadaje się do rekonstrukcji. Niektóre znaki zodiaku znacznie silniej odczuwają wiosenne dołki. Które z nich muszą postawić na detoks?

Waga – czas na zmianę trybu życia

W ostatnim czasie Wagi szczególnie odczuwają wiosenne zmęczenie. Dlaczego? Być może problem tkwi w nieodpowiednim odżywianiu? Jeśli chcesz wrócić do dobrej formy, zacznij od kuchni – dosłownie. Duża ilość warzyw i owoców oraz odpowiednie nawodnienie postawią cię na nogi! Zadbaj także o codzienne spacery i aktywność fizyczną. Twoje ciało ci za to podziękuje.

Strzelec – nie zatapiaj smutków w czekoladzie

Duża ilość stresu i ciągłe przemęczenie sprawia, że osoby urodzone pod znakiem Strzelca zaczynają sięgać po niezdrowe przekąski - zwłaszcza te słodkie. Jeśli zauważyłeś u siebie dużą tendencję do zajadania przeciwności losu, koniecznie z tym zerwij. Ten związek nie ma przyszłości. Czekolada jest pyszna i wspaniała, ale nie jako poprawiacz nastroju. Błędne koło doprowadzi cię donikąd. Zamiast tego postaw na medytacje i wyciszenie.

Ryby –  zrezygnuj z kawy i pokochaj magnez

Osoby urodzone pod znakiem Ryby w ostatnim czasie zapadają w wiosenny sen. Najchętniej spędzałyby całe dnie schowane pod kołdrą, ucinając sobie przy tym regularne drzemki. Niedobór magnezu mówi sam za siebie. Jeśli brakuje ci sił, zadbaj o odpowiednią suplementację i zrezygnuj na jakiś czas z kawy. Może być ciężko, ale efekty będą widoczne już po krótkim czasie.

Więcej o: