Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. "Była Fiona, nie ma Fiony"

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się ze swoimi obserwatorkami i obserwatorami na Instagramie zdjęciem, na którym pokazała, jak na przestrzeni kilku miesięcy po ciąży, zmieniło się jej ciało. -Cudownie, że to pokazujesz bez idealizowania - komentują pod postem zachwycone fanki.
Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan z córeczką śpiewają kołysankę Heniowi

Barbara Kurdej-Szatan jest obecnie jedną z popularniejszych aktorek teatralnych, telewizyjnych i filmowych w Polsce. Na swoim koncie ma trzy Telekamery dla najlepszej aktorki, a rozpoznawalność i sympatię widzów zyskała rolami w takich produkcjach, jak "Dzień dobry, kocham cię!", "M jak Miłość" czy "W rytmie serca". Prywatnie, Basia Kurdej-Szatan jest mamą dwójki dzieci - 9-letniej córki Hani oraz 7-miesięcznego syna Henia. Aktorka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi zdjęciami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Zdjęcie Cichopek z plaży oburzyło fanów. 'Koń wygląda jakby ledwo stał'Zdjęcie Cichopek z plaży oburzyło fanów. "Koń wygląda, jakby ledwo stał"

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak zmieniło się jej ciało kilka miesięcy po ciąży

Ostatnio, Barbara Kurdej-Szatan postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorkami i obserwatorami na Instagramie zestawieniem dwóch zdjęć - jedno aktualne, a drugie zrobione kilka miesięcy temu, pod koniec ciąży. Co więcej, na obu zdjęciach aktorka pozuje w tym samym swetrze i nie kryje zachwytu nad zdolnością kobiecego ciała do zmiany. 

Kobiety - mamy tę MOC. To właściwie niesamowite, jak nasze ciało potrafi się zmieniać w zaledwie parę miesięcy... Była Fiona, nie ma Fiony

- napisała Barbara Kurdej-Szatan pod opublikowanym zdjęciem.

Maffashion pokazała wnętrza swojego nowego domu. Fani: 'W takim domu można wpaść w depresję' (zdjęcie ilustracyjne)Maffashion pokazała wnętrza swojego nowego domu. Fani: "W takim domu można wpaść w depresję"

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych figurą aktorki fanek:

Wow
Petarda
I tak i tak pięknie
Sweter też zasłużył na brawa
Jesteś piękna. Po prostu! Wspaniała
Moim zdaniem to też zasługa dobrych genów
Cudowna kobieta na obu zdjęciach
Cudownie ze to pokazujesz bez idealizowania
Pani Basiu jest Pani motywacja dla wielu kobiet, a figura do pozazdroszczenia

- czytamy.

Więcej o: