Ta dziewczynka wygląda jak lalka! Jeden szczegół w jej wyglądzie sprawił, że robi furorę na Instagramie

Ta dziewczynka oczarowała internet. Wszystko za sprawą naturalnego elementu urody, który jest zjawiskowy. Amayah Castillo urodziła się w 2014 roku, ale stała się sławna nieco później. Kiedy uwagę rodziców zwrócił jeden szczegół, to jej popularność na Instagramie z pomocą mamy zaczęła rosnąć. Wygląda zupełnie jak lalka!

Amayah Castillo ma obecnie 6 lat, a może pochwalić się nie małą popularnością. Wszystko za sprawą wyjątkowej cechy jej wyglądu. Dziewczynka wygląda zupełnie, jak lalka dzięki swojej oryginalnej urodzie. Długie rzęsy to jej znak rozpoznawczy. Są gęste, ciemne i wyglądają jak sztuczne! Mama ślicznej dziewczynki postanowiła pochwalić się zdjęciem córki na Instagramie. Obecnie konto jej mamy @__stephanierenee obserwuje coraz więcej osób, ponieważ są bardzo ciekawi, jak dorasta mała Amayah.

Zobacz wideo Nie tylko ludzie potrzebują pomocy

Amayah Castillo. Dziewczynka o wyjątkowej urodzie

Amayah Castillo urodziła się w 2014 roku i wyglądała, jak każde małe, urocze dziecko. Kiedy dziewczynka skończyła roczek, jej rzęsy nagle stały się gęste i bardzo długie. Wyglądają niemal jak sztuczne, ponieważ oprócz swojej wyjątkowej objętości, są również lekko podkręcone. Mama dziewczynki twierdzi, że dziecko zawdzięcza to wyjątkowym, latynoskim genom. Tata Amayah jest Afroamerykaninem. Mama dziewczynki - Stephanie, nie spodziewała się takiej popularności córki. Szybko dostrzegła również jej wyjątkowy talent do pozowania. Na jej profilu możemy oglądać córkę, która jest ubrana... jak lalka. W rozmaitych stylizacjach dla maluchów prezentuje wiele talentów i wyjątkową urodę

 
 

Amayah Castillo, ma dwójkę rodzeństwa. Mają również długie rzęsy, ale nie mogą dorównać siostrze. Widać, że dzieci bardzo się kochają i wspierają młodą Instagramerkę w jej pierwszych krokach, jako modelkę. Mama Amayah - Stephanie świetnie sprawdza się w roli fotografa. Wyszukane stylizacje tylko podkreślają wyjątkowość dziewczynki. Jak myślicie, czy zrobi karierę również w przyszłości?

Więcej o: