Sposób Dody na szczupłą sylwetkę. To dzięki temu utrzymuje idealną figurę

Doda może pochwalić się nienaganną figurą. Fanki zazdroszczą artystce smukłej sylwetki i zastanawiają się, co robi, aby utrzymać ciało w tak dobrej formie. Jaki jest sekret Dody?

Doda od lat imponuje szczupłą sylwetką. Fani artystki wciąż dopytują o jej dietę i treningi. Chcą wiedzieć, jak utrzymuje tak świetną formę. Jak piosenkarka dba o swoją figurę? 

Zobacz wideo Doda pokazuje, jak wygląda jej skóra po usuwaniu tatuażu

Jak Doda utrzymuje idealną figurę? 

Artystka jest tak szczupła, że jej fani obawiali się, że piosenkarka cierpi na anoreksję. Piosenkarka wielokrotnie zaprzeczała tym pomówieniom i otwarcie mówiła, że takie problemy jej nie dotyczą.

Dziewczęta, nic z nieba nie spada, naprawdę. Zacznijcie dbać o siebie, ćwiczcie, nawet trochę, ruszajcie się. Jedzcie zdrowo, nie mówię tu, o nie wiadomo jakich restrykcyjnych dietach, ale dbajcie o swoje zdrowie od samego początku - napisała kiedyś na swoim Instagramie.
 

Okazuje się, że sekretem tak zgrabnej sylwetki nie jest ani restrykcyjna dieta, ani mordercze treningi - choć artystka wcale nie stroni od ćwiczeń. W jednym z wywiadów Dorota Rabczewska wyjawiła, co robi, żeby utrzymać linię. Jak przyznaje, nie jest to żadna dieta, a raczej styl życia, który prowadzi. Artystka kieruje się kilkoma prostymi zasadami, które polecamy wprowadzić w życie. 

Przestałam pić alkohol dzięki temu, że mój mąż nie pije. Nigdy w życiu nie widziałam go wieczorem z piwkiem w ręku, oglądającego mecz albo z drinkiem, żeby się zrelaksować. Nie chodzimy też na imprezy - wyznała Doda w rozmowie z Super Ekspresem.

Artystka nie tylko zrezygnowała z picia alkoholu, ale także wykluczyła z diety mięso. Doda robi to nie tylko ze względów zdrowotnych, ale również ekologicznych.

 Bardzo lubię smak mięsa. Natomiast z różnych względów, m.in. zdrowotnych, ograniczyłam się do tego, by z mięsa jeść tylko ryby i raz na kilka miesięcy drób. Ograniczanie spożycia mięsa jest bardzo dobre dla naszego zdrowia, dla naszej planety. Mięso jest faszerowane antybiotykami, sterydami, paszą GMO - dodała.

Poza zdrowym odżywianiem piosenkarka nie zapomina o aktywności fizycznej, jednak nie ma ułożonego ścisłego planu treningowego. 

Ćwiczę co trzy dni: czasem sama w domu, czasem z trenerką albo koleżanką w parku - przyznała w rozmowie z magazynem "Party". 
 
Więcej o: