Horoskop na początek tygodnia. Na które znaki zodiaku czekają ciekawe i trudne wyzwania?

Początek tygodnia sprzyja realizacji nowych postanowień. Często bywa nową kartą dla wielu aspektów życia - mamy w zwyczaju zaczynać działanie właśnie w poniedziałek. U jakich znaków zodiaku będzie się działo bardzo dużo w życiu zawodowym i prywatnym? Poznajcie aktualny horoskop.

Czas wybudzić się po weekendzie i powrócić do pracy. Początek tygodnia to przypływ nowej energii, która umożliwi nam realizację planów. Niektóre znaki zodiaku czeka w najbliższych dniach wielki sukces, wiążący się z wieloma wyrzeczeniami. Przedstawiamy horoskop na ten tydzień. 

Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy? Rozmowa Agi Kozak z Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers

Te znaki zodiaku mają przed sobą trudne wyzwania

Przed Baranem wymagania, które będą trudne do spełnienia. Będą związane ze sprawami zawodowymi. Dzięki cierpliwości uporasz się ze wszystkimi trudnościami. W miłości słuchaj intuicji.

U Byka wyjdą na jaw sprawy, o których dawno zapomniał. W międzyczasie pojawi się szansa na sukces, która drugi raz nie będzie miała miejsca. W życiu miłosnym uważaj na nerwy - mogą powodować konflikty.

W tym tygodniu Rak powinien skupić się na obowiązkach. Nie poszukuj innych zajęć. Chroń swoje interesy przed konkurencją, która liczy na Twój upadek. W miłości walcz o swoje - nie pozwól, by ktoś odebrał Ci partnera.

Przed Strzelcem tydzień pełen nerwów, ale spokojnie - dzięki sesjom relaksacyjnym dasz sobie radę. Zastanów się dwa razy nad podjęciem decyzji. W tym tygodniu przypomnij sobie o potrzebach drugiej połówki.

Osoby spod znaku Bliźniąt będą miały w tym tygodniu wiele spotkań, podczas których trzeba będzie uważać na słowa. Nie każdemu można zaufać. W pracy postawisz na swoim, a w sprawach sercowych będzie panował spokój.

Sylwia Bomba Sylwia Bomba w blond włosach! Metamorfoza gwiazdy zachwyciła fanów

Kogo czeka szczęśliwy tydzień?

Lew w tym tygodniu pomoże wielu ludziom. To tylko wzmocni Twoje relacje z ludźmi. W pracy śmiało pytaj i poszukuj nowych rozwiązań, a w weekend skup się na uczuciach.

Panna będzie trzymała się w dobrej formie - to tydzień pełen sukcesów zawodowych. Uczucia również wysuną się na pierwszy plan. Odezwij się do osoby, która za Tobą tęskni.

U Wagi tydzień miłosnych podbojów. Nawiążesz nowe znajomości i będziesz adorowana przez osobę, o której długo myślałaś. Czeka na Ciebie tydzień uczuciowego szaleństwa.

Dla Skorpiona to dobry tydzień na dyskusje o sprawach finansowych. Będzie mnóstwo spotkań biznesowych. Być może pod wpływem otoczenia zmienisz swoje poglądy. W życiu miłosnym będzie bardzo wesoło i kreatywnie. 

Koziorożec w tym tygodniu nie będzie miał pilnych spraw zawodowych. To czas, aby skupić się na obowiązkach domowych. Dbaj o zdrowie i swoje pasje. W miłości czeka Cię dużo spokoju.

Z obowiązkami Wodnika pomogą rodzina i przyjaciele. Będą dla Ciebie uprzejmi i wyrozumiali. Do życia miłosnego wejdzie trochę zamieszania - trzymaj się z daleka od dawnych ukochanych. 

Ryby powinny cieszyć się życiem. Dzięki optymistycznemu nastawieniu ich życie miłosne będzie o wiele przyjemniejsze. Otwórz się na ludzi i nowe doznania.

Detoks to także medytacja, która pomaga oczyścić umysł Te znaki zodiaku muszą zmienić swój tryb życia. To jedyny sposób na zmęczenie i stres

Więcej o: