Sylwia Bomba w blond włosach! Metamorfoza gwiazdy zachwyciła fanów. "Dla mnie to wielkie wydarzenie"

Sylwia Bomba nie przestaje zaskakiwać. Niedługo po spektakularnej metamorfozie ciała, celebrytka postanowiła zmodyfikować nieco swój image. Blond włosy i long bob były dla fanów niemałym zaskoczeniem. Gwiazda poprosiła ich o ważną radę.

Sylwia Bomba zdobyła popularność, występując w telewizyjnym show „Googlebox”. Do tej pory gwiazda zgromadziła na swoim Instagramie przeszło 700 tysięcy obserwatorów, którzy z wielkim zaangażowaniem śledzą jej codzienność. Niedawno poinformowała ich, że już wkrótce w jej życiu zajdą ogromne zmiany. Internauci nie mogą się doczekać efektów końcowych.

Zobacz wideo Czy Sylwia Bomba czuje się celebrytką? "Mam poczucie, że to negatywne określenie"

Sylwia Bomba szykuje się na wielkie zmiany.  Gwiazda „Googlebox” zdecydowała się na ogromną metamorfozę

Sylwia Bomba jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych. Z wielkim zaangażowaniem prowadzi swoje social media i bez żadnych oporów dzieli się z obserwatorami codziennością. Swoiste smaczki z jej życia stały się inspiracją dla wielu osób, a metamorfoza, którą niedawno przeszła, zachwyciła wszystkich, którzy podobnie jak ona walczą o fenomenalną sylwetkę. Tym razem gwiazda TTV postanowiła postawić na nową fryzurę! Długie, kruczoczarne włosy stały się już jej znakiem rozpoznawczym i ciężko sobie wyobrazić nowe wydanie. Aby sięgnąć o pomoc fanów, opublikowała trzy zdjęcia z trzema różnymi fryzurami. Wersja z blond pasmami zrobiła prawdziwą furorę!

Planuje pewne zmiany, mianowicie zmianę fryzury. Dla mnie to wielkie wydarzenie, bo całe życie miałam prawie takie same włosy. Dajcie proszę znać, która metamorfoza Wam się bardziej podobała?  Wrzucam także zdjęcie, gdzie byłam BLONDYNKĄ! Który look najfajniejszy? – napisała w poście.
 

Celebrytka przyznała, że praktycznie całe życie nosiła tę samą fryzurę, a decyzja dotknięcia zmiany jest dla niej dużym wyzwaniem. Postanowiła więc sięgnąć po radę najlepszych doradców – swoich fanów. Opublikowała trzy zdjęcia, każde w innym wydani. Jedno w delikatnym long bobie,  drugie w długich, czarnych włosach i trzecie w delikatnym, blond sombre. I choć na wizytę u fryzjera będzie musiała jeszcze poczekać, już teraz szuka wskazówek, którą drogą powinna pójść. Fani jak zwykle nie zawiedli. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których debatowano na temat metamorfozy Sylwii:

W każdej pięknie ?? mnie podoba się numer 2 - krótkie i z pazurem. Wyglądasz jak Królowa Świata dosłownie ???? mega kobieco i szykownie
Kleopatra! Ja też całe życie długie miałam, a teraz od pięciu miesięcy mam krótkiego boba! Nigdy w życiu nie czułam się tak dobrze w tych włosach!
Do ramion, mega zmiana.
W krótkich czarnych to jak nie ty! I mega mi się podoba, ale wymaga odwagi...

Sylwia BombaSylwia Bomba fot. Instagram @sylwiabomba

Opinii pojawiło się naprawdę sporo, często bardzo sprzecznych. Mimo to blond pasma stały się faworytem wśród opinii Instagramowiczów.

Więcej o: