Martyna Wojciechowska założyła kanał na YouTubie. "Postanowiłam być naprawdę cool"

Martyna Wojciechowska zaskoczyła swoich fanów. Jej dziennikarskie poczynania będziemy mogli teraz śledzić na platformie Youtube. Już niedługo rozpocznie publikowanie rozmów z ciekawymi gośćmi. Kanał nosi nazwę "Dalej", a do jego założenia namówiła ją 13letnia córka, nazywając mamę... "lamusem"

Martyna Wojciechowska, podobnie jak Magda Mołek, czy Robert Makłowicz, postanowiła swoją działalność przenieść na platformę Youtube. W obecnych czasach to świetny pomysł, zwłaszcza że po materiały wideo sięga nie tylko młode pokolenie. To znakomita możliwość, aby dotrzeć do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Podróżniczkę i dziennikarkę przekonała do tego przedsięwzięcia 13 letnia córka, Marysia. Stwierdziła, że działalność telewizyjna mamy nie jest "wystarczająco cool" i powinna spróbować czegoś nowego. Kanał nosi nazwę "Dalej" i jak zapowiada Martyna, będzie o "spotkaniach z ludźmi, którym się chce".

Zobacz wideo Youtuberka Mamiko

Martyna Wojciechowska zapowiada swój nowy projekt. Kiedy premiera?

Martyna Wojciechowska zamieściła na Youtubie zapowiedź swojego kanału. Mówi w nim o genezie powstania nowego projektu w dość humorystyczny sposób. Okazuje się, że pomysł podsunęła jej córka, która uznała, że dotychczasowe działania mamy są już "lamerskie" i powinna pójść za głosem młodego pokolenia i stać się "youtuberką". Mama 13letniej Marysi chętnie przystała na ten pomysł i tak powstał kanał "Dalej", którego głównym tematem będą wywiady z ambitnymi ludźmi, którzy mają ciekawe pomysły. Dziennikarka podkreśla, że zależy jej na cyklu spotkań z osobami, które chcą od życia czegoś więcej. 

Martyna Wojciechowska planuje wyprowadzkę z Warszawy? 'To nie jest moje miejsce na Ziemi' Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z początków kariery.

 

Premiera kanału jest zapowiedziana na 14.04, ale nie wiemy jeszcze kto będzie pierwszym gościem Martyny. Ze zwiastunu, który opublikowała wynika, że wywiady będą miały formę podcastu, a więc możliwe, że będziemy mogli je usłyszeć także na innych platformach. Platforma Youtube jest z roku na rok, coraz bardziej popularnym źródłem informacji, niezależnie od wieku odbiorców. Na przeniesienie się do Internetu w ostatnim czasie zdecydował się m.in Tomasz Raczek, Magda Mołek, czy Robert Makłowicz, który niedawno świętował rok działalności na Youtubie. Subskrypcje przybywają w spektakularnym tempie, a Martyna Wojciechowska poszerza grono odbiorców. Będziecie oglądali jej kanał?

 

Martyna Wojciechowska ma nową fryzurę. Już tak nie wygląda Martyna Wojciechowska ma nową fryzurę. Fanka: Niech tak zostanie

Więcej o: