Jak zmieniła się pierwsza "Brzydula"? Po latach trudną ją rozpoznać

Kolumbijski serial "Brzydula" był po raz pierwszy emitowany w latach 1999-2001. Szybko stał się światowym hitem i doczekał się wielu wersji. Główną rolę w produkcji zagrała Ana Maria Orozco. Jak po latach wygląda kolumbijska aktorka?

Pierwszą tytułową brzydulą była kolumbijska Ana Maria Orozco. Kolumbijska aktorka wcieliła się w postać Betty. Ta pochodząca ze średniozamożnej rodziny dziewczyna rozpoczyna pracę w jednym z prestiżowych domów mody. Jej szefem jest Armando Mendoza, w którym Betty skrycie się podkochuje. On jednak nie widzi w niej kobiety, a jedynie zdolną pracownicę. 

Zobacz wideo BrzydUla 2 - zwiastun:

Metamorfoza Betty

Kolumbijski serial "Yo soy Betty, la fea" ("Jestem Betty, brzydula") szybko stał się wielkim hitem i doczekał się wielu wersji. Największe emocje wzbudzała spektakularna metamorfoza głównej bohaterki. Na samym początku jej znakami rozpoznawczymi były: długa grzywka, ogromne okulary korekcyjne oraz aparat ortodontyczny. Z czasem jednak Betty zmieniła się w wyjątkowo atrakcyjną kobietę

 

Jak zmieniła się pierwsza "Brzydula"? Po latach trudną ją rozpoznać

Główną rolę w  "Yo soy Betty, la fea" zagrała Ana María Orozco. Aktorka, mimo ogromnej popularności serialu, nie zrobiła międzynarodowej kariery. Jak teraz wygląda? Mimo upływu lat kolumbijska gwiazda nadal zachwyca urodą. Oto kilka zdjęć, które aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie:

 
 
 

Ana María Orozco - kariera aktorska

Ana María Orozco przyszła na świat 4 lipca 1973 roku w Bogocie. Jest córką aktora Luisa Fernando Orozco. Jedna z jej sióstr także jest aktorką. W ostatnich latach zagrała w kilku serialach. To między innymi:

  • Amas de casa desesperadas;
  • Somos familia;
  • El regreso de Lucas;
  • Simona.

Mogliśmy ją także podziwiać w hiszpańskim serialu "Porwana", który jest dostępny między innymi na platformie "Netflix". Ana wcieliła się w nim w postać Mileny Jiménez Mendoza. Prywatnie aktorka jest mamą 17-letniej Lukrecji. Przez wiele lat była żoną Juliana Arango, z którym się rozwiodła.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: