Kasia Tusk zachwyca w obłędnym żakiecie. Wiemy, gdzie go kupiła

Kasia Tusk stanowi inspirację modową dla wielu kobiet. Ku uciesze licznych fanek blogerka dość często zdradza, gdzie kupuje swoje ubrania, buty czy dodatki. Nie inaczej było i tym razem. Jak się okazuje, hitowy żakiet Kasi Tusk pochodzi ze znanego sklepu. Ale nie kosztuje mało.

Kasia Tusk już od wielu lat zaliczana jest do grona najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska prowadzi bardzo znanego bloga Makelifeeasier, dzięki któremu odnosi ogromne sukcesy. Ku uciesze swoich licznych fanów blogerka bardzo chętnie dzieli się z nimi zarówno swoim życiem zawodowym, jak również uchyla rąbka tajemnicy z tego prywatnego.

Kasia Tusk może się pochwalić naprawdę imponującą liczbą fanów. Obecnie na Instagramie obserwuje ją nieco ponad 392 tysięcy osób, a liczba ta nieustannie rośnie. Fani Kasi Tusk inspirują się jej stylem życia, stylizacjami na co dzień, jak również tymi na wieczór, a także sposobami dbania o ciało, skórę oraz włosy. Blogerka już nieraz udowodniła, że ma bardzo dobre wyczucie stylu i że doskonale orientuje się w najnowszych trendach modowych.

Zobacz wideo

Kasia Tusk zachwyca swoją stylizacją. Uwagę zwraca jej żakiet. Wiemy, gdzie ją kupicie

Kasia Tusk regularnie prezentuje swoje stylizacje na blogu Makelifeeasier. Dzięki temu jej fanki mogą się inspirować gwiazdą. Tym razem blogerka pokazała się obłędnym, białym żakiecie w cienkie, ciemne, pionowe paski. To kwintesencja klasyki i stylu, która nawiązuje do stylu lat 40.

Jak się okazuje, żakiet ten pochodzi ze sklepu Deni Cler Milano z najnowszej kolekcji wiosna/lato 2021. Kupicie go za 1 999 zł. Ubranie wykonane jest z eleganckiej i nowoczesnej tkaniny. Żakiet jest doskonale doskonale skrojony, dzięki czemu pięknie dopasowuje się do ciała, podkreślając jego atuty. Dodatkowo w sklepie Deni Cler Milano dokupicie do żakietu również eleganckie spodnie - z tego samego materiału i w takim samym kolorze.

 
Więcej o: