Anna Lewandowska w modniej bluzie z popularnej sieciówki. Wiemy, gdzie można ją kupić najtaniej

Anna Lewandowska pokazała się ostatnio na swoim Instagramie w modnej, młodzieżowej bluzie, która pochodzi z nowej kolekcji znanej i lubianej marki. To prawdziwy must have tej wiosny! - Świetnie wyglądasz - piszą internautki. Gdzie można ją kupić w najlepszej cenie? Podpowiadamy.
Zobacz wideo Anna Lewandowska trenuje boks. Zaraziła tym Klarę?

Anna Lewandowska jest dla wielu osób ogromnym autorytetem. Trenerka dwukrotnie uzyskała tytuł magistra, a na swoim koncie ma również 56 polskich i zagranicznych certyfikatów. Swoją wiedzą i doświadczeniem na temat diety, aktywności fizycznej czy naturalnej pielęgnacji regularnie dzieli się na swoim blogu oraz w mediach społecznościowych. Anna Lewandowska jest jednak inspiracją dla wielu kobiet nie tylko w kwestii zdrowego stylu życia, lecz także mody. Nie da się bowiem ukryć, że żona Roberta Lewandowskiego regularnie zachwyca na Instagramie swoimi stylizacjami.

Anna Lewandowska w modniej bluzie z popularnej sieciówki. Wiemy, gdzie można ją kupić najtaniej

Anna Lewandowska poprowadziła ostatnio na swoim instagramowym profilu rozmowę live. Trenerka zwróciła uwagę internautek nie tylko tym, co mówiła podczas nagrania, lecz także tym, co wówczas miała na sobie. Anna Lewandowska postawiła bowiem na modną, młodzieżową bluzę z długim rękawem w pudrowo różowym kolorze. W komentarzach pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy oraz komplementów w kierunku trenerki:

Tak miło na ciebie patrzeć kochana. Że mimo że jesteś bogatą kobietą go jesteś tak ładna normalna, naturalna żaden delfin. Usta ładne, buzia nie spuchnięta od kwasu. Jesteś piękna.
Świetnie wyglądasz, super live
Uwielbiam <3
Cudowna!

- czytamy.

Anna Lewandowska w modniej bluzie z popularnej sieciówki. Wiemy, gdzie można ją kupićAnna Lewandowska w modniej bluzie z popularnej sieciówki. Wiemy, gdzie można ją kupić https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/ screen

Bluza, na którą postawiła Anna Lewandowska pochodzi z aktualnej kolekcji marki Levi's i można ją kupić w wielu sklepach internetowych. Najlepszą cenę ma jednak na oficjalnej stronie marki, gdzie kosztuje 319,90 zł, natomiast gdzie indziej trzeba zapłacić za nią nawet 363 zł. Nie wszystkim jednak spodobał się trend dużego logo na bluzie:

Wszystko fajnie, ale logo na bluzie nieco za duże. Ale i tak lubię na ciebie patrzeć

- napisała jedna z obserwatorek. 

Poznaj - modne bluzy Reserved!

Więcej o: